PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 700
ocen
7,5 10 1 14700
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

Mam coraz większe przekonanie, że twórcy "Flash Forward" idą w stronę filmu "Podejrzani" ze znakomitą rolą Kevina Spacey. Jakoś mi się wydaję, że tutaj takim udawanym upośledzonym jest Gabriel McDow. Wodzi ich wszystkich za nos. Czas pokaże...
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
macky23

Też tak myśle, lecz czas chyba nie pokaże ponieważ zostały tylko 2 odcinki ;( Mam nadzieje, że będzie druga seria bo to super serial który podobno przerywają tak jak wcześniej przerwali także mój ulubiony Miecz Prawdy ;( Ale chodze w...wiony ;p

ocenił(a) serial na 8
PePe800g

Drugiej serii nie będzie, stacja zadecydowała o zaprzestaniu produkcji.
Ja mam nadzieję, że serial mimo to zostanie zamknięty i w ostatnim odcinku wszystko się wyjaśni, co imho byłoby lepsze niż ciągnąć to przez kilka sezonów. Powinno się skończyć na 30 kwietnia, jak już jest po "wizjach" i wiadomo co się spełniło a co nie. No i kto jest odpowiedzialny za "blackout" i przede wszystkim - dlaczego? Jak na razie (do 20 odcinka włącznie) fabuła idzie w stronę "kto" a nie ma "dlaczego".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones