PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 698
ocen
7,5 10 1 14698
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

Naprawdę świetny serial, bardzo wciągający i wielka szkoda, że nie powstanie 2 sezon serialu. Zrobili to totalnie
bezmyślnie, bo po co rozpoczynać nowe wątki w ostatnim odcinku 1 sezonu skoro wiadomo, że 2 już nie powstanie.
Oprócz tego mam kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi oglądając serial
1.Czy to w końcu Jericho było w jakimś stopniu odpowiedzialne za zaćmienie i czy to dla nich pracował Hellinger?
2. Dlaczego Alda Herzhog zabiła Frosta?
3. Kim była kobieta, która prowadziła wózek z Jennis i była przytomna podczas drugiego zaćmienia.

Na razie tyle nie mogę sobie przypomnieć więcej niezrozumiałych szczegółów. A może wy też czegoś nie zrozumieliście?

TheBooth19

Nie jestem specjalistką od tego serialu, ale naprawdę mnie wciągnął i przyjemnie mi się go oglądało. Szkoda, że go anulowali. :( Więc tak:
1. Też się nad tym zastanawiałam. Myślę, że tak. Raczej Jericho pracowało dla Hellingera. To chyba Jericho wymordowało tę wioskę, w której wywołano zaćmienie w 1991 r.
2. Zabiła go, ponieważ chciał wydać wszystkie tajemnice dot. zaćmienia. Nie wiem, czy pamiętasz, że podczas pierwszego spotkania z Frostem Hellinger powiedział Aldzie, że w razie zagrożenia ma się nim zająć.
3. To była Lita, która pracowała dla Hellingera.
Mam nadzieję, że pomogłam. :)
P.S. Szkoda tej furtki do 2 sezonu, ale mimo wszystko zakończenie pozamiatało wszystko. Czytałam gdzieś, że ostatni odcinek nie zakończył wszystkich wątków, ponieważ napisali go przed podjęciem decyzji o anulowaniu serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones