PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 698
ocen
7,5 10 1 14698
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

Kontynuacja.

ocenił(a) serial na 10

Siema!... macie jakieś informacje na temat drugiego sezonu Przebłysku Jutra?
Serial jest rewelacyjny więc z zniecierpliwieniem czekam na kolejny sezon.
Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Kacza8

Drugiego sezonu nie będzie. :(

ocenił(a) serial na 9
Axeyy

Osobiście z tego powodu nie płaczę. Twórcy udowodnili że nie trzeba robić tasiemca by widz był zadowolony. FF oglądałem razem z kończącym się Lost'em- serialem który był za długi o 3 sezony. I z tego co pamiętam FF wywarł na mnie lepsze wrażenie niż cały Lost razem wzięty(owszem były odcinki które powalały, ale w FF niemal każdy taki był) Tak więc nich nie odkopują tego...SPOILER W NASTĘPNEJ LINIJCE!!
Chyba że wszyscy aktorzy, którzy byli widziani w przyszłości zagrają, a serial powstanie np. w roku 2021-25. To by było ciekawe ;)

Kabul

Ja osobiście bym się ucieszyła na wieść, że będzie 2 sezon. :) Chociaż wiem, że to już bardzo nieprawdopodobne. Przyznam, że nakręcenie kolejnego sezonu za kilka dobrych lat wydaje mi się doskonałym pomysłem. Byłoby ciekawie. :) Ogólnie to trochę szkoda tej furtki do 2 sezonu. Chociaż takie zakończenie mi całkiem odpowiada. Spodobało mi się, że nie było żadnego happy endu. Co do Lostów to przyznam się, że nie oglądałam (więc trudno mi ocenić), ale mam zamiar nadrobić zaległości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones