PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609064}
8,3 2 848
ocen
8,3 10 1 2848
Forbrydelsen III
powrót do forum serialu Forbrydelsen III

Klimat kina skandynawskiego jest niepowtarzalny ! Z przyjemnością znowu zatopię się w ciemnościach duńskich zbrodni :))

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

No wiesz można było tą serię obejrzeć ponad rok temu, ale rzeczywiście fajnie , że nakręcili jeszcze 1 sezon, bo moim zdaniem 2 miał trochę za mało odcinków :)

ocenił(a) serial na 10
kolekcjoner2000

Wiesz , ja nie bawię się w ściąganie filmów z netu z napisami, ( bo chyba o to chodzi bo w TV jeszcze nie leciał) lubię filmy oglądać z dobrym lektorem na dużym ekranie :)

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

widzisz a ja mam całkiem odmienne zdanie. Wszystko byle nie lektor.

ocenił(a) serial na 10
damianmarcinek

każdy robi jak chce, więc nie dziw się że serial oglądam teraz dla mnie oczekiwanie na kolejny odcinek ma swój urok a nie oglądanie wszystkiego na raz .

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

nic nie wspominałem o oglądaniu na raz. Oglądanie bez lektora nie nakazuje wrzucenie wszystkich odcinków za jednym razem :)

ocenił(a) serial na 10
damianmarcinek

sorki, ale tak na prawdę to nie interesuje mnie Twoje oglądanie! Niech sobie każdy ogląda jak chce i kiedy chce !

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

chyba wyczuwam PMS

ocenił(a) serial na 10
damianmarcinek

ale żal , pomyłka, i jeśli tak przyjmujesz moje zniechęcenie do pisania takich dyrdymałów to gratuluję ! Nie będę już odpisywać szkoda czasu : ) życzę więcej dystansu- nie wszyscy muszą oglądać świat przez Twoje okulary ! W końcu to Twój post był tu zupełnie niepotrzebny! Ja nie komentuje każdego wpisu byle tylko poprawić sobie swoje samopoczucie.

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

Nie będę ci psuć zabawy, ale zakończenie tego sezonu powala, miłego oglądania :) .

ocenił(a) serial na 10
kolekcjoner2000

To dobrze, lubię nieprzewidziane zakończenia ! Dzięki i pozdrawiam :)

kolekcjoner2000

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek sezonu i aż krzyknęłam na koniec! Co za serial...
Na podobnym wysokim poziomie jest chyba tylko Most nad Sundem. Mogłabym oglądać takie seriale bez końca. Mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 9
schaufensterpuppe

Fakt serial jest świetny, ale ostatni odcinek chyba nie pozostawia złudzeń, że ciągu dalszego nie będzie :(

kolekcjoner2000

Przestań! Wypluj to! Właśnie, że będzie...

ocenił(a) serial na 8
schaufensterpuppe

Też mi się wydaje,że to koniec bo co tu dodać.Końcówka fajna chociaż przez chwilę miałem nadzieję,że Sarah wreszcie się ustatkuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones