PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365605}

The Killing

Forbrydelsen
8,1 7 120
ocen
8,1 10 1 7120
6,5 4
oceny krytyków
Forbrydelsen
powrót do forum serialu Forbrydelsen

Naprawdę słabo

ocenił(a) serial na 5

Nie wiem skąd tak wysoka ocena, w porównaniu z Most nad Sundem naprawdę słabo. Film do bólu przewidywalny.

ocenił(a) serial na 8
matys_72

Za to dając 8 - "Pitbull. Nowe porządki" - ty stałeś się "do bólu przewidywalny" ;)

ocenił(a) serial na 5
savino

Dobrze, że mi przypomniałeś Pit Bulla oglądałem wcześniej, muszę mu teraz podnieść ocenę albo opóścić Forbreldesen...

ocenił(a) serial na 5
matys_72

Dobrze, że mi przypomniałeś Pit Bulla oglądałem wcześniej, muszę mu teraz podnieść ocenę albo opuścić Forbreldesen...

ocenił(a) serial na 8
matys_72

Niema za co, ciesze się że mogłem pomóc;)
Nie ma po co wywoływać wojny domowej w Danii. Są to dwa bardzo dobre seriale, mi bardziej przypadł do gustu "Forbreldesen"
za 1 i 3 sezon. "Most .." po 1 dobrym sezonie, troche obniżył loty - zobaczymy jak będzie z 4.

ocenił(a) serial na 8
savino

Tylko dlaczego pocięty serial "Pitbull" (film), dostał 2x lepszą ocenę od samego serialu?

ocenił(a) serial na 9
savino

Za to mi chyba najbardziej podobał się drugi sezon Forbreldesen. Oba wspomniane tu seriale oglądałem równolegle i dla mnie Most jest ciut gorszy. Natomiast odpowiadając na pytanie, skąd taka wysoka ocena? Kwestia gustu. Z kryminalnych seriali najlepszy jest dla mnie The Wire, a dla innych CSI. Jestem w stanie to zrozumieć choć dla mnie CSI to lipa straszna.

ocenił(a) serial na 7
matys_72

Dosłownie takie same odczucia. Na pierwszych dwóch odcinkach przysnęłam. W Most nad sundem każdy trzymał w napięciu, a wyrazistą postać Sagi cały czas słyszę w głowie.

ocenił(a) serial na 9
matys_72

A mnie zawsze interesowało, co ludźmi kieruje aby dać wysoką ocenę g...u jakim jest Kac Vegas, którekolwiek, albo coś z wypocin Vegi. Proszę niech mi jakiś znawca wytłumaczy, co mnie może w tym pociągać, może zmienię zdanie.

ocenił(a) serial na 5
malazlosnica27

Nie jestem znawcą, ale poczucie humoru to nie jest coś z czym się wszyscy rodzą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones