PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710942}

Forever

7,8 11 905
ocen
7,8 10 1 11905
Forever
powrót do forum serialu Forever

Ja nie mogę wybrać, przyznaję się. Uwielbiam te ich wspólne potyczki. Te zdumione tudzież karcące spojrzenia jakie serwuje Abe albo miny Lucasa w kostnicy :)

ocenił(a) serial na 1
Ewcia78

Wiesz, jestem dopiero po pierwszym odcinku... i prawdę mówiąc, zamierzałam na tym poprzestać, ale dawno żaden komentarz mnie jednocześnie tak nie skonfundował jak i zaintrygował xD

I teraz się biedna waham czy z ciekawości jednak nie kontynuować :p ot, te moje zwyczajowe dylematy.

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Kontynuuj. Ja obejrzałam 19 odcinków w dwa dni i nie żałuje.

BTW. Święta mogę lubić tylko za nadmiar czasu...

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Ocena na 1, szkoda komentarza na Ciebie

ocenił(a) serial na 9
Rejka

Rejka, 1 gwiazdka po jednym odcinku ? Nie rozumiem, po co chcesz marnować swój czas na serial, który Ci się nie podoba ?
Dla mnie to od pierwszego odcinka było i jest (po ostatnim z pierwszego sezonu) - arcydzieło.
Ale ja zachwycałem się też bardzo podobnymi "Aktami Dresdena" i "zaginionym pokojem" - bo tu dużo podobieństw...

Mam tylko nadzieję, że serial (mimo zapowiedzi twórców) będzie kontynuowany, bo z każdym odcinkiem robi się coraz lepszy :-)

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Lukas jest spoko. Myślę że w pewnym momencie jednego z nich uśmiercą. Albo Lucasa i Henry będzie miał wyrzuty sumienia że go olewał albo Abe'a i Henry zakumpluje się bardziej z Lucasem.

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Ciężki wybór - bromance (jednostronny - Henry się broni) czy relacja rodzinna ze starszym od siebie synem (sic!)? Obaj Panowie dają radę i bywają przezabawni, to zdecydowanie mój ulubiony serialowy trójkąt (choć do postaci detektywów też nic nie mam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones