PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605363}

Fractale

6,5 126
ocen
6,5 10 1 126
Fractale
powrót do forum serialu Fractale

Średnie, pod każdym niemal względem, zaczynając od kreski po ścieżkę dźwiękową. Beznadziejna piosenka śpiewana, kiedy tylko nadarzy się okazja(i bez niej również)(można porównać do tej którą śpiewała Saya w Blood-c).Klimat najbardziej przypomina ten z Tales of Symphonia(jak dla mnie jest w miarę ciekawie ale nie można się wczuć), fabuła trochę naiwna, przemyślenia gł. bohatera są płytkie i bez emocji. NIe do końca zrozumiałem o co twórcom chodziło z tą "miłością ojca" do Phryne, tzn. po złapaniu jej przez świątynie chciano sprawdzić czy nadal jest dziewicą(przynajmniej ja tak zrozumiałem) a później "jej ojciec" mówi że poznała już czy jest miłość, zacząłem to sobie tłumaczyć jako wychowanie&molestowanie bez stosunku ale nie jestem do końca pewny(może nie jet to istotne ale chciałbym być pewny).

Hitman21

No, ja też nie do końca zrozumiałem o co chodziło twórcom w tej kwestii. A co do moich wrażeń, to jeśli te anime robili dla dzieci (wiek ~10-13) to wypada bardzo dobrze (ciekawa historia z poważnymi tematami w tle), jeśli natomiast robili to dla starszej widowni (>13), jest cały czas dobre, ale zbyt płytkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones