PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94310}

Frasier

6,8 5 986
ocen
6,8 10 1 5986
Frasier
powrót do forum serialu Frasier

Wow nie widziałem żeby jakiś serial dostał tyle nagród 174 wyróżnienia/ nominacje. Może z drugiej strony nie przypatrywałem się też zbytnio. Watro to obejrzeć gdzieś wykombinować, bo jestem miłośnikiem amerykańskich seriali. Zwłaszcza tych kultowych :)

Ostatnio postanowiłem obejrzeć wszystkie wyróżnione Złotymi globami. Poza tymi oczywiście, które już oglądałem. Słusznie uważam , że Duchowny zdobył tą nagrodę za Californication. A czy myślicie że MASH miałby szanse? Czasem chyba przyznają nagrody za minione osiągnięcia :)

firstANDlast

A co powiesz na serial Friends?
To jest zdecydowanie bardziej kultowy serial niż taki Frasier.
Trzeba pamietać że Friends trwał krócej niż Frasier a mimo wszystko uzbierał tego naprawdę sporo.

dziabonczek

Wg filmwebu Frasier (53 wygrane, 129 nominacji) zdecydowanie przebija Przyjaciół (17 wygranych, 89 nominacji).
A Friends wcale nie trwało wiele krócej - tylko jeden rok różnicy i 26 odcinków.
Z drugiej strony to tylko dane z filmwebu, być może tych nagród było więcej.

Ale faktycznie, mimo tego, prędzej kultowym serialem nazwałabym przyjaciół. Skoro nie oglądając ich, dokładnie wiedziałam o co w nim chodzi, to coś w tym musiało być :)

dziabonczek

6 nagród emmy w porównaniu do 37, które zgarnął Frasier w tych samych latach to "naprawdę sporo"? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones