PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601949}

Freezing

6,7 505
ocen
6,7 10 1 505
Freezing
powrót do forum serialu Freezing

Dość nietypowe anime.Interesuje się japońską animacją gdyż pozwala mi to odetchnąć,oderwać się na te 20 minut od rzeczywistości i pozwala się wczuć w klimat panujący w danym momencie.Ogólnie rzecz biorąc podoba mi się te anime,(Elfen Lied też mi się podobał bardzo).Nie jestem sprośny ale akurat świetnie są pokazane intymne elementy ludzkiego ciała.Anime bardzo kontrowersyjne, ale to kocham,właśnie takie przedstawienie.Dziękuje i pozdrawiam 9/10.

ocenił(a) serial na 8
davcio1501

Może i pod jakimś względem jest nie typowe, ale co do akcji to przypomina mi "Ikkitousen". Gdzie by akcja się nie toczyła (chodzi o walkę) zawsze rozrywane są ubrania dziewczyn, co szczerze powiem troszkę mnie drażni. W końcu nikt tego nie będzie porównywał do rzeczywistości i co by nie było jest to produkcja Ecchi więc bez tego by się nie obeszło xD Akurat to Anime akcji nie za bardzo mnie wyrwało z krzesła, ale nie mogę powiedzieć że jest złe, wręcz przeciwnie na swój sposób jest ciekawe. Sam pomysł zasługuję na zwrócenie uwagi widza... Połączenie Pandor z Limiterami i walka z Novami już wydaję się całkiem ciekawe (tylko jakoś tych Nova dużo nie ma i bardziej anime koncentrowane jest na relacjach pomiędzy Pandorami i Limiterami), ale te akcje troszkę mnie dobiły... No nie chciałem uzyskać podobnego efektu jak w "Ikkitousen", a jednak prawie to samo. Nie mam nic do tak ukazanego Ecchi, lecz te walki to leciutka przesada, ale... ! Chociaż mogli sobie ubrania odnawiać.. I tutaj plusik xD
Daję ocenę 8/10 i polecam do obejrzenia każdemu kto uwielbia anime Akcji. Pozdro!

ocenił(a) serial na 6
biro85

Seria pod żadnym względem nie jest oryginalna, to takie połączenie Mai-Hime/Mai-Otome i fanservisu z Queen’s Blade + motyw Aniołów i Evy z NGE. Chociaż i w przypadku Mai-Hime/Mai-Otome mieliśmy do czynienia z potworami pochodzącymi z innego wymiaru. Ale, o dziwo, była to bardzo miła rozrywka i przyjemnie się oglądało, szkoda, że nie pokuszono się o bardziej rozbudowaną historie i lepsze ukazanie dramatu głównej bohaterki.

6/10

ocenił(a) serial na 9
Herushingu

Dramat bohaterki jest nieco bardziej rozwinięty w mandze:] o ile twórcy anime będą działać zgodnie z mangą to prawdopodobnie zobaczymy drugi sezon:]

Za samo anime stawiam 9/10 :D

użytkownik usunięty
cedzak76

Chyba nie zobaczymy następnego sezonu. Tak czy inaczej podchodziłem do tej serii jako do komedii absurdu, gdzie wszystko jest wyolbrzymione. To poskutkowało. Seria mi się nawet spodobała. Ale gdybym silił się na powagę, to zapewne bym poległ po drodze.

ocenił(a) serial na 8

Niedawno została zapowiedziana druga seria. Data wydania jest nieznana ;)

użytkownik usunięty
Askor

Wiem, też będę oglądał :-) W końcu może Kazuyi uda się zaliczyć Satellizer...ehh... znaczy się.... uda mu się zaliczyć sesję egzaminacyjną razem z Satellą. Tak, to właśnie chciałem napisać.

ocenił(a) serial na 8

Chyba inicjację :P Chyba, że mangę czytasz i tam jest coś takiego, ja nie czytam, więc bez spoilerów xd

użytkownik usunięty
Askor

Nie czytam, ale by mnie to nie zdziwiło gdy mamy taki natłok lachonów.

ocenił(a) serial na 8

Ja właśnie zacząłem czytać mangę, jest dużo lepsza niż anime. Anime jest sporo przerobione, np. UWAGA SPOILER gdy ten Kazuya, laska z jego klasy i Artur pod bili się z tymi trzema laskami sadystycznymi w anime, to w mandze Kazuya jest w mieście obok Genetics, żeby kupić misia dla Satelli, a jakieś dresy go atakują i chcą ograbić :P Ratuje do Rana i dalej nie wiem, bo właśnie czytam. Ale faktem jest, że dużo się manga różni od anime na korzyść mangi.

davcio1501

Jak jesteś fanem świetnie intymnych elementów ludzkiego ciała wersji anime a więc co za tym idzie fanem tego serialu to polecam przejrzeć poniższy link;):

http://www.aliensgroup.pl/10254,freezing-vibration-elizabeth-mably-button-shirt- statue.html

Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones