PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334539}
8,1 2 868
ocen
8,1 10 1 2868
Friday Night Lights
powrót do forum serialu Friday Night Lights

Koniec 4 sezonu

ocenił(a) serial na 10

Jak wam sie podobalo zakonczenie bo domniemam ze 13 odcinek byl ostatni. Nie bede spoilerowal dlatego napisze ze zakonczenie bylo naprawde fajne i dosc nostaligiczne (ze wzgledu na powrot jednego z glownych bohaterow). Nie wiem co bedzie sie dzialo w 5 seri ktora ma powstac mam nadzieje ze nie wytna wszystkich obecnych bohaterow i nie zaczna czegos zupelnie od poczatku. Ogolnie sezon 4 wypada blado na tle pozostalych szczegolnie 1 i 2 ale ostatni odcinek naprawde fajny i moge smialo stwierdzic ze w moim odczuciu najlepszy z tego sezonu. Szkoda ze serial ma mala ogladalnosc dlatego glowni bohaterowi musieli odejsc w cien(obciety budzet). Ciekaw jestem jakby sie potoczyla ich historia (chodzi mi o Laile, Matta, Jasona, Smasha itd.) Pozdrawiam i czekam na 5 serie.

JanKozak

chwała panu że ta idiotka Laila odeszła wek, fakt ze musiałam na nia patrzeć przez dwa odcinki w 4 sezonie to i tak wystarczającą kara. mi ze starej ekipy brakuje chyba najbardziej Tyry -miała dziewczyna charakterek. Nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez Tima, ale zobaczymy. szczerze ostatni sezon mnie miło zaskoczył, bo to 3 uważam za najsłabszy.

Texas forever;]

ocenił(a) serial na 10
aska_10

No grac to za wiele to ona nie umiala ale fajna dupka, milo bylo popatrzec na nia. Lepsza taka niz jakis kon ktory gralby lepiej ale wygladalby jak pol dupy za krzaka

ocenił(a) serial na 9
JanKozak

Muszę przyznać, że 'season finale' nawet mi się podobał. Zgadzam się, było trochę nostalgii, szczerze byłam nieco zaskoczona powrotem Matta. Patrząc na cały ten sezon, myślę, że wcale nie był taki zły, ale przez większość odcinków brakowało mi Matta i Tyry i Smasha, bo to oni głównie nadawali ten niesamowity klimat, za to Landry zaczął mnie na koniec irytować. Mam nadzieję, że wyjechał na dłużej i nie pokaże się w 5 sezonie.
Zdecydowanym plusem tego sezonu były nowe postaci - Luke i Vince, których bardzo polubiłam, i jak zwykle zachwycałam się Tammy i Ericem, którzy są dla mnie ponadczasową serialową parą.
Tim... lubiłam tą postać, ale uważam, że w 4 sezonie dostał nieciekawe storyline i że wręcz chamsko wykluczyli jego postać, ale co prawda, jego odejście odbiło się blaskiem szlachetności i chwały (aż łezka zakręciła się w oku). Ciekawa jestem, co twórcy planują na następną serię...ale jestem pewna, że nic nie pobije 1 serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones