PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334539}
8,1 2 869
ocen
8,1 10 1 2869
Friday Night Lights
powrót do forum serialu Friday Night Lights

Podobne seriale

ocenił(a) serial na 10

Witam oglądnąłem cały serial już dawno, i od tego czasu próbuje znaleźć coś podobnego
jednak z marnym skutkiem, chodzi mi o to żeby akcja działa się w liceum czy na studiach ale
nie była to komedia. Z góry dzięki

ocenił(a) serial na 8
Falcao

One Tree Hill / Pogoda na miłość

ocenił(a) serial na 10
emilka25061993

Po One Tree Hill, zaczalem ogladac Friday Night Lights. Super oba!

Falcao

Freaks and Geeks

ocenił(a) serial na 10
nihillist

Freaks and Geeks jest komedią, przynajmniej w dużym stopniu

ocenił(a) serial na 10
Falcao

Również gorąco polecam One Tree Hill, świetny serial.

ocenił(a) serial na 10
strawberryblonde

miałem napisać to bardziej dosadnie, ale wstrzymam się i napiszę tylko że porównywanie FNL do OTH to nieporozumienie.....

pit88

a jaka jest roznica bo ogladalem OTH podobalo mi sie bardzo a teraz chce zaczac ogladac FNL

ocenił(a) serial na 10
Ext_3

Hmm taka, że FNL regularnie zbierało nominacje i nagrody od krytyków, a OTH jeśli w ogóle coś wygrało to pewnie teen choice....

ocenił(a) serial na 9
pit88

amen

Falcao

Polecam serial Greek.

Falcao

polecam Make it or break it :D

Falcao

"Pretty Little Liars". Bohaterowie są w liceum. Komedia to nie jest w ogóle, taki thriller/dramat moim zdaniem. Oglądam już drugi sezon i mi się podoba, możesz spróbować ;)

ocenił(a) serial na 10
Falcao

oo zapomniałem, a niedawno skończyłem oglądać, chyba najlepszy serial młodzieżowy jaki widziałem - "Skins" - tam to wszystko na serio, bohaterowie naprawdę mają po 17 lat, nie 25 jak w amerykańskich serialach i dotykają ich trudniejsze problemy, nie typu "W co się jutro ubrać do szkoły"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones