PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334539}
8,1 2 868
ocen
8,1 10 1 2868
Friday Night Lights
powrót do forum serialu Friday Night Lights

Nie mam pojecia skad tak wysoka nota. serial jest przecietny i generalnie nie za bardzo wciaga. dalem mu szanse do 6 odcinka i nie rozkreca sie wcale. dlatego slabe 5

ocenił(a) serial na 10
kojak82_2

a widzisz, ja się z Tobą nie zgodzę. uważam że film jest ponad przeciętny, chodzi głównie o fabułę. Wciąga bardzo i opowiada o czymś więcej niż tylko o meczach, to opowieść o życiu i problemach nastolatków i nie tylko. Ja dałem 10. Może się nie wkręciłeś, obejrzałeś jakiś odcinek w środku i nie wiesz o co chodzi?

darekd85

ten serial jest kozacki wieśniaku a nie jakies berbeluchy wciaga i to bardzo aż sie nie chce myleć ze sie skończy

ocenił(a) serial na 10
kojak82_2

szczerze? dla fana footballu, prawdziwa gratka dlatego dałem 10 :P ale problemy socjalne nakreślone w serialu trochę śmiesze momentami i jakby robione na siłę ;) jednak cała otoczka wokół footballu i w miasteczku jaka panuje w Dillon to po prostu rewelacja ;) jeszcze nie obejrzałem 2 sezonu ale mam nadzieję się nie zawiodę :)

ocenił(a) serial na 10
kojak82_2

9/10

Swietny serial, fajne charaktery. Balem sie ze bedzie to typowa, amerykanska papka o nastolatkach. Milo sie rozczarowalem:) Mnie osobiscie bardzo szybko wciagnelo. No i muzyka Explosions in the Sky w pierwszym sezonie, miod maliny:) Teraz biore sie za drugi sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones