Friday Night Lights
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 - wrażenia...

ocenił(a) serial na 10

Pojawiły sie dotąd dwa odcinki nowego sezonu. Wiem,że fanów FNL jest mało ale może temat przeżyje.

Ogólnie odcinek numer 1 czwartej seri był świetny. Mało troszkę Rigginsa ale na szczescie będzie on cały sezon. Matt Sarcen odejdzie w trakcie. Teraz Zach Gilford jest wśród Guest Starsów czyli Matt prawdopodobnie jednak pójdzie do collegu.I najwazniejsze Coach Taylor. Wątek Dillon Panthers/East Dillon Lions jest kaapitalny. Zastanawialismy sie jak rozwiążą sprawę bohaterów kończońcych szkołę a oni wpadli na coś o czym nie pomyślał nikt. Genialne posunięcię. Odcinek 2 przede mną.

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

Uważam za jakieś kompletne nieporozumienie, że ten serial ma tak mało fanów!! ON JEST PO PROSTU GENIALNY!! Obejrzałem obydwa odcinki i jestem zdania, że serial trzyma wysoki poziom. Zarąbisty był moment jak drużyna wróciła na boisko i postanowili jednak stworzyć tą drużynę i spalili koszulki. Był w tym jakiś super klimat. Mam nadzieję, że coach w sztabie trenerskim będzie miał Rigginsa :D Fajnie by to wyglądało:) a Sarencena szkoda, że ma odejść ja go tam lubię:P dobrze by było jakby został.

ocenił(a) serial na 9
mcbong

Kompletne nieporozumienie to to, ze zadna polska stacja do tej pory nie zakupila tego serialu.

em82

też się zastanawiałem jak oni rozwiążą sprawę ukończenia szkoły przez bohaterów. i tutaj zaskoczenie. bardzo fajnie sobie z tym poradzili. pierwsze dwa odncinki naprawdę świetne. Szkoda, że juz nie ma Smash-a... ale ogólnie serial nic a nic nie stracił ze swojej "świetności"...

ocenił(a) serial na 10
dyzieq81

Jestem po czwartym odcinku. WOW. Zakończenie mnie zniszczyło. Aż uroniłem łezkę. CO do braku Smahsa to mamy tu jego kopię w postaci nowego murzynka.
Landry się Casanova robi ;D

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

A kiedy niby 4 odcinek wyszedl ? :) mnie sie wydaje ze jeszcze nie ma..

MastaKGR

A mnie zadziwia jedno. Jak TAKI serial mógł mieć problemy finansowe?! Przecież to powinien być hicior nad hiciory! Ja tych Amerykańców nie rozumiem.

A co do 4 sezonu, to jak dla mnie najbardziej trzymający w napięciu sezon. Zrobił się nieprzewidywalny. I like it. ^^

P.S. Jak nie ma jak jest. :>

ocenił(a) serial na 10
Caroline_9

jejciu no teraz to juz jest ;]

tez sie dziwie bo serial wcale nie jest glupi, dobra bylo tam kilka takich "amerykanskich" scenek, ale to i tak nie obnizy mojej oceny, ze serial jest bardzo dobry ! W wielu momentach daje do myslenia, a zwlaszcza jak dla mnie postac Jasona Street'a ;/ No i oczywiscie najlpesza rzecz jaka widzialem o tematyce sportowej w TV ;) I nie wazne czy lubicie futbol czy nie, zreszta moim skormnym zdaniem ta gra jest calkeim fajna (tez na poczatku myslalem jak oni moga w to grac :p )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones