PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Właśnie zacząłem oglądać ten serial. Najbardziej frapuje mnie jedno: w kilku odcinkach zauważyłem tego łysego faceta w garniturze, Obserwatora, który przemyka się gdzieś nawet nie w drugim ale i trzecim planie ( i nie chodzi mi tu o odcinek w których on siedzi w kawiarni jak ten czopek wyskakuje z ziemi). Ten koleś pojawia się tak w każdym odcinku? Bo zaczynam się bardziej skupiac na tym żeby go znaleźć jak na samym oglądaniu :P

adammaciborek

No to się nie skupiaj na nim :P Obserwatorzy są częścią fabuły i będą się pokazywać przez cały serial szczególnie jeden.... ale nie są najważniejsi.

kuki7

ale naprawde można go tak zobaczyć w każdym odcinku? To jest naprawde dobry motyw, w jednym odcinku np. widać go w tłumie wychodzącym z windy, w drugim w tłumie na lotnisku :P nieźle

ocenił(a) serial na 9
adammaciborek

Tak, w każdym odcinku jest obserwator, oprócz tego jest hasło do rozszyfrowania za pomocą przewijających się symboli - motyl z skrzydełkami, żabka phi, twarz kobiety z dymu, jabłko z płodami zamiast pestek, konik wodny z ciągiem fibonacciego, liść, fringe'owa dłoń z 6 palcami (na bank zauważyłeś). Polecam bawić się samemu w znalezieniu klucza do szyfru (rozszyfrowane wiadomości są w języku angielskim) i szukanie obserwatorów, a jeśli nie lubisz tego typu zagadek zawsze jest fringepedia(.net), tylko uważnie z nią można sobie zrobić takiego spojlera, że potem boli przez parę odcinków :D

bartpr

super! podoba mi się ten serial

ocenił(a) serial na 8
bartpr

hasla nic nie znacza tak naprawde . Julian Sanchez odkryl kod i alfabet . no bo coz moga znaczyc hasla typu obserwato , bishop olivia erica ?w/g niego nie maja zadnego znaczenia do odcinka w ktorym sie pojawiaja .chyba ze moj ang . jest do d....i zle prztlumaczylem sobie tekst z angielskiego.

ocenił(a) serial na 1
kuki7

wyraźnie napisał że zaczął go oglądać a Ty mu spoilery sypiesz. Niech ogląda a dowie kto to i oco chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones