PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 683
oceny
7,7 10 1 26683
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Jak do tej pory 5 sezon zasługuje na ocene 1/10. Absurd za absurdem.

Dla osób mniej spostrzegawczych...

Superbohaterowie w 10 sekund uciekli z obstawionego budynku.....

------------------
Mam nadzieje, że serial nie skończy się tym , że Walter cofnie czas o 20 lat, bo to już będzie totalna żenada jak śmierc Hanki w M jak miłośc.

ocenił(a) serial na 10
Krzysiek filmaniak

Przykro mi, że oceniasz fringe tylko błędami.

ocenił(a) serial na 9
Programista_filmweb

to już nawet nie chodzi o błędy tylko o jakąś taką miałkość tego co się dzieje...jeżeli mam być szczera to ten odcinek był najsłabszy ze wszystkich.
i powoli dochodzę do wniosku że finałowy sezon oglądam właściwie tylko z sentymentu dla postaci.
chociaż mam nadzieję, że zaskoczą mnie pod koniec.

ocenił(a) serial na 10
Dotttek

Cóż, widocznie tego nie kumasz.

ocenił(a) serial na 9
Programista_filmweb

nie nie.. ja czekam na zwrot akcji.

ocenił(a) serial na 10
Dotttek

Then let's agree to disagree.

Programista_filmweb

Może coś przegapiłem, więc proszę o wytłumaczenie. Dlaczego Broyles się nie postarzał, przecież nie być zabursztynowany, prawda?

n_nowak

Nie postarzał się? Ja widzę zdecydowaną różnicę w jego wyglądzie.

Avendsa

No tak, może różnica 5 lat a nie 20. Jest różnica między czterdziestolatkiem a sześćdziesięciolatkiem. No cóż, mały błąd twórców, ale można to wybaczyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
n_nowak

Nawet na to nie patrzę, to tylko pierdoła nic nie znacząca, z tego co zauważyłem w "letters of transit" zrobili go komputerowo dlatego zbytnio się nie ruszał, ale teraz robią mu charakteryzację i tu trudniej kogoś postarzyć, więc robią to słabiej.

To widać w pilocie 5 sezonu, znaczy w "letters of transit" jest zdecydowanie starszy niż teraz we właściwym już sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Programista_filmweb

Poza tym jest czarny a u nich nie widać tak bardzo zmarszczek jak u białasów, więc często jedynym wyznacznikiem wieku jest kolor włosów, a Broyles, wiadomo, jest łysy. Ale wyglądał całkiem wiarygodnie jako staruszek.

ocenił(a) serial na 8
Krzysiek filmaniak

Tak właśnie będzie, cofną się w czasie i ich córka będzie żyła.

ocenił(a) serial na 9
ciosina

Ameryki nie odkryles/as

Krzysiek filmaniak

Niestety, mnie również już nudzi obecny sezon. Od momentu pojawienia się naszych bohaterów w przyszłości, niemal połowa każdego odcinka jest dla mnie bezsensowna. Zrobił się z tego melodramat przeplatany operą mydlana rozwlekający się nad tematyką która nie ma nic wspólnego z założeniami filmu, czyli nie ma tu już zjawisk "które istnieją na granicach nauki uwalniają swoją niezbadaną siłę w tym ekscytującym serialu, w którym skomplikowane policyjne procedury połączone zostały z pełnym tajemnic Nieznanym."
Zresztą nie pierwszy to i nie ostatni taki serial który po paru sezonach znacząco odbiega od pierwotnych założeń.

ocenił(a) serial na 9
Axis

Bez przesady - kilka albo nawet kilkanascie pierwszych odcinków tez było w zasadzie o niczym i trudno było złapac watek przewodni a jednak...
Mam nadzieje, że tu będzie podobnie i zwroty akcji zaskocza jeszcze wszystkich...

ocenił(a) serial na 9
Santarni

Też mam taką nadzieję, w końcu to mój ulubiony serial. Piąty sezon może jak na razie nie jest rewelacyjny, ale po obejrzeniu ostatniego, piątego odcinka jestem dobrej myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones