PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Fringe Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Siema !!!

Wie może ktoś czy będzie nadawany w polskiej telewizji IV sezon Fringa ???
III sezon leciał na TVN, ale jakoś IV nie widać.....

Proszę o pomoc !!! :)

ocenił(a) serial na 9
Langan_filmweb

pewnie będzie ale nie na bieżąco.
zawsze można ściągnąć z torentów

Langan_filmweb

Dopiero IV sezon skończył się w stanach więc jak dobrze pójdzie to może już jesienią poleci u nas, a na razie to tylko posiłkować się kinem online

ocenił(a) serial na 10
Xienciu

Z torentów zawsze można ,ale niestety bez polskiego lektora...

Dzięki za odpowiedź.. :D

Langan_filmweb

pewnie bedzie lecial tylko znajac zycie i nasza polska tv bedzie za jakis ruski rok ;/ a jesli chcesz to skorzystaj z tej stronki http://eztv.it/showlist/ tutaj masz wiekszosc seriali jakie powychodzily no i oczywiscie mozesz sobie z tejze stronki sciagnac ;]

ocenił(a) serial na 10
misiek1234

Dzięki za informację :)

Langan_filmweb

Niestety, 4. seria Fringe na razie nie będzie kontynuowana jesienią w TVN. Poza tym, nie wiem czy jeszcze jakaś stacja zdecyduje się na jego kupno. Jedynie w TVN7 będzie emitowana 2 seria.

Nasze stacje mają teraz dosyć poważne problemy finansowe i nie chcą na razie inwestować w zagraniczne seriale, które bądź co bądź na ich antenie ogląda dużo mniej osób, niż oryginalne i premierowe programy własnej produkcji. Może niedługo sytuacja się zmieni. Bardzo dobrze by było, gdyby TVN kontynuował Fringe, bo szkoda by było gdyby mieli zrezygnować z tego serialu tak w środku akcji...

ocenił(a) serial na 10
damzian

Wiesz ja i tak fringa na tvn nie oglądałem bo to jak dla mnie w tygodniu kosmiczna pora była, głównie to ja ściągam odcinki z neta, ale niestety jak tvn nie póści z lektorem to i w necie nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
Langan_filmweb

Fringe z lektorem a w najgorszym razie z napisami jest dostepny w necie bez zadnych ograniczeń...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones