PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Tak jak w pytaniu powyżej, czy ktoś pokrótce może napisać jak się kończy ten serial? I czy gatunkowo jest troszkę podobny do serialu "Lost", czy "Magazyn 13"? Kiedyś oglądałam ten serial, ale po pierwszym sezonie zaprzestałam i chciałabym na nowo obejrzeć (tym razem całość, jeżeli wytrwam do końca). Gustuje przeważnie w serialach takich jak: Once Upon a Time, Person of Interest, Lost girl, The walking Dead i mocno się zastanawiam czy Fringe przypadnie mi do gustu...

_AGENT_NSA_

Ja bym jednak polecała ci obejrzeć cały serial, ponieważ jest naprawdę znakomity. Połknęłam cały serial w 3 tygodnie i już zawsze to będzie jeden z 3 moich ukochanych. Szczególnie 3 sezon najbardziej mnie poruszył. Jeżeli zechcesz poznać zakończenie to odpisz mi tutaj cokolwiek to wtedy ci go streszczę, natomiast radzę ci jednak go obejrzeć, bo o tej tematyce ciężko znaleźć coś równie dobrego.

_AGENT_NSA_

Jak nie ogladales/as tego filmu to trudno wytlumaczyc. Sporo sie dzialo wiec trudno bedzie zrozumiec koncowke serialu komus kto nie ogladal tego serialu.

Serial warty ogladniecie przynajmniej do 3 sezonu bo jest genialny, wyjatkowy w pewnym sensie. Sezon 3 taki sobie, sezon 4 i 5 to juz na prawde na niskich lotach ale nadal warto te sezony zobaczyc.

Zakonczenie kiepskie wg mnie ale 'ujdzie'. Spodziewalem sie genialniejszego finalu po J.J Abrams

jesli chcesz spoliera to moge walnac, ale wg mnie lepiej to obejrzec, bo tak jak juz wspominalem serial trzeba by ogladac przynajmniej do momentu az wyjasni sie kim sa ci lysi panowie, a przynajmniej do momentu az ich pierwszy raz zobaczysz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones