PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Najlepszy serial sci-fi

ocenił(a) serial na 10

Jak według mnie jest to najlepszy serial sci-fi. Niektórzy twierdzą że nierówny, ale czy ktoś potrafi wymienić serial który zadowolił wszystkich? Jak dla mnie zasłużone 10/10. Już nie mogę się doczekać stycznia żeby zobaczyć dalsze losy bohaterów. Polecam dla niezdecydowanych!

ocenił(a) serial na 9
pacek110

podzielam Twoją opinię, serial jest bez wątpienia najlepszym (dotyczącym akurat takiej tematyki), jakim widziałam. Również czekam z utęsknieniem na nowe odcinki, szczególnie na to, jak się potoczy watek P&O. :)

ocenił(a) serial na 8
pasztulec

Chciałbym żeby wspomniany wątek P&O zniknął zupelnie, może bym podniósł ocene o 1

ocenił(a) serial na 10
Ra_dar

Akurat mnie osobiście ten wątek jest zupełnie obojętny. Już bardziej zastanawia mnie czy Walter i Peter się znowu dogadają albo co knuje Nina. Dla zainteresowanych polecam polską stronę o serialu http://fringe.com.pl/
Jest tam dużo ciekawostek o filmie.

ocenił(a) serial na 9
Ra_dar

Popieram Ra_dar. Uważam, że wątek miłosny P&O sprawił tylko, że ze świetnego serialu sci-fi zrobiło się małe romansidło. Ja rozumiem,że w każdym serialu taki wątek musi się pojawić, bo w innym razie nie byłoby szans na dużą oglądalność, ale to co zrobili scenarzyści w tym przypadku to jakaś masakra - najpierw trzeba było czekać na pierwszy kiss głównych bohaterów całe dwa sezony (sic!) a teraz tylko P&O i ich rozterki w przestrzeni dwóch wszechświatów... Dla mnie nieporozumienie... Relacje damsko - męskie są fajnymi wątkami, ale pod warunkiem, że są spójnie wkomponowane w koncepcję serialu i nie niszczą całej jego fabuły... Niemniej jednak lubię Fringe, przynajmniej za dwa pierwsze sezony :)

użytkownik usunięty
pacek110

Masz racje, aczkolwiek aktualnie trwający sezon ssie.. mam nadzieje, że coś się rozkręci.

Konczę sezon trzeci jest dużo bardziej bzdurny, niż poprzednie. Poprzednie chociaż wciągały... Serial dla nastolatków i tępych jankesów... No comment :)))

ocenił(a) serial na 8
rmkotowski

Witam serial świetny ale nie najlepszy, Xfiles na pewno nie pobije (tamten był pierwszy i jedyny) ale ten jest zaraz po nim.

rmkotowski

Powtarzasz się

pacek110

Najlepszy jest może z tych co są na dziś do obejrzenia na bieżąco,ale nie najlepszy ze wszystkich jakie były,trochę nieprecyzyjnie piszesz..Widziałam lepsze..

ocenił(a) serial na 10
pacek110

battle star galactica

ocenił(a) serial na 7
Movie_Crash_Man

dokładnie BSG najlepszy

ocenił(a) serial na 10
pacek110

Uważam identycznie tak jak Ty - dla mnie Fringe to "serialowe" Arcydzieło. Nie widziałem dotąd żadnego lepszego serialu. Sam Fringe jest po prostu zajebisty! Każdy komu poleciłem obejrzenie przynajmniej dwóch odcinków 1 sezonu (i kto lubi filmy tego typu oczywiście) obejrzał wszystkie możliwe odcinki. 10/10 !

ocenił(a) serial na 10
Blue_1981

stawiam go obok battle star galactica tylko te dwa seriale mnie tak wciągnęły

ocenił(a) serial na 9
pacek110

Cudowny serial, ale te przerwy to niech se w dupe wsadzą -.- \
Miesiąc czekania - jeden odcinek - 2 tygodnie czekania - jeden odc - miesiąc czekania - 2 odc - miesiąc czekania i tak w kółko -.-

ocenił(a) serial na 8
pacek110

Jak dla mnie najlepszym serialem SF jaki oglądałem jest "the Event - zdarzenie". - dobra intryga, ciągłe wzajemne wodzenie siebie za nos, oraz stopniowo ujawniane elementy układanki. Szkoda tylko, że finał - chociaż nieźle wieńczy sezon i można go zaakceptować jako zakończenie - nie dostał kontynuacji w postaci drugiego sezonu.

pacek110

Najlepszy serial sci-fi to dla mnie zdecydowanie Miecz Prawdy. Nie ma innego serialu z tak dobrą obsadą aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones