PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Jak w temacie :) Proszę o wasze opinie. /pozdrawiam

UnKnowN_3

uważam, że był bardzo dobry

zapowiada się, że kręgosłupem tego serialu będzie sporo chorych pomysłów na eksperymenty zrodzonych w głowie Abramsa, ale to plus ;)

początek odcinka i ostatnia scena - totalne zło :>

ogólnie już się wkręciłem

LiMiTED_UNCUT

Abrams już stworzył genialny serial, który jest znany na całym świeci i był rekordy oglądalności. Teraz stworzył kolejny i się zobaczy co będzie. Odcinek drugi tez był niezły. Podoba mi się postać Petera i to jego IQ robi wrażnie i txt. Olivia też dobra postac piękna agentka FBI. Co mi się wydaje, że chcą ich połączyć ją i Petera. Jeszcze kilka odcinków i będzie ciekawie znimi :) No chyba, że John wróci :)

UnKnowN_3

Znakomity odcinek, dużo lepiej skonstruowany niż pilot, więcej było "miłych" widoczków i kilka momentów, kiedy z uznaniem pokiwałem głową. Co prawda na niektóre sceny, w których dawkowano nam tę szaloną naukę wciąż się krzywiłem, ale o wiele mniej, niż przy pierwszym odcinku. Sumując: było dobrze i oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 7
novar

świetny odcinek, pilot też z reszta taki był. Zapowiada sie, ze serial będzie naprawde rewelacyjną produkcją. ja osobiscie w ogóle lubie oglądać produkcje o takiej tematyce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones