PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 671
ocen
7,7 10 1 26671
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Więc jak to możliwe skoro Charlie umarł w 1. sezonie?! Możliwe żeby twórcy tak dobrego serialu popełnili aż tak straszny błąd?

ms_piltka

Heh, dokładnie, też mnie to zdziwiło. Błąd i tyle...

ocenił(a) serial na 8
ms_piltka

Ten odcinek został nakręcony na potrzeby 1 sezonu, jednak nie włączony do niego. Użyto go później w 2 sezonie - stąd Charlie cały i zdrowy.

ocenił(a) serial na 9
Don_Vito_4

powinni to jakoś "oznaczyć" wiesz, coś w stylu "pół roku wcześniej" , bo inaczej wyszło na to, że popełnili błąd :)

ocenił(a) serial na 10
katatonia83

w wielu seerialach można znaleźć takie "zagubione" odcinki ;]

ocenił(a) serial na 10
katatonia83

tylko u nas wyszło, e popełnili błąd bo ten odcinek wyemitowali w zimowej przerwie serialu i to jakos w tygodniu więc w amercye to tam mialo rece i nogi i wiedzieli o co cho, a u nas niestety tylko siagamy odicnki a nie kazdy umie dobrze go oznaczyc :p

madziula21

a ja widze, ze on-line amerykanskie serwery tez w tej kolejnosci to zamiescily. moze nikt tam zadnego bledu w ogole nie widzi :P

ocenił(a) serial na 10
trajektoria

w serwery to ja nie wnikam, bo to akurat mimo wszystko nie unikniony błąd był nie ważne czy polsce rosjii czy w samym usa :p

ocenił(a) serial na 7
Don_Vito_4

no dobrze, ale co oni sobie myśleli... że nikt nie zauważy? :P

ocenił(a) serial na 10
Don_Vito_4

Mam nadzieje, że czytelnicy i piszący te wpisy dotarli do ostatniego odcinka 5 tego sezonu. Wspaniały serial - nie widziałam science fiction tak doskonale wykreowanego ani przed ani teraz...w zasadzie po latach wracam ponownie - ktoś kto napisał scenariusz musiał być geniuszem w mojej ocenie serial na 10 punktów powinien otrzymać 15 - nie ma za wiele ckliwości, wszystko dokładnie wyważone i ta szalona matematyka fizyka i szalona nauka połączona tak perfekcyjnie z wieloma motywami - to musał być geniusz i reżyser i ten kto stworzył scenariusz - oczywiście świetnie dobrani aktorzy jak Wiliam Bell i dr Bishop nawet Peter z jeziora Marzeń pasuje na bohatera postacie bardzo wnikliwie wykreowane i aktorzy świetnie wyselekcjonowani do swoich ról...nawet ci do pojedynczych odcinków jest 2017 a nie widzę serialu nakręconego z takim rozmachem tak idealnie!!!!!!!!!

agnieszkaoszczak

Mnie z s-f również "The Expanse" bardzo się podoba, choć to zupełnie inna historia i tematyka:
https://www.filmweb.pl/serial/The+Expanse-2015-721026

ocenił(a) serial na 9
ms_piltka

jestem świeżo po obejrzeniu tego odcinka... i na pierwszy rzut oka widać że to jakiś stary odcinek (chyba nawet z pierwszego sezonu), bo np. Astrid ma "większe" (dłuższe) włosy takie jak miała w pierwszym sezonie...

ocenił(a) serial na 10
ms_piltka

To jest odcinek 21 z pierwszego sezonu. Nie pasuje do fabuły i być może dlatego go nie wyemitowali, a jak w drugim sezonie pojawiło się opóźnienie, to znalazło dla niego miejsce.

ocenił(a) serial na 6
qduaty

Buheheh jaka zajawka :D teraz jestem własnie w trakcie oglądania tego odcinka :) i od razu klik klak na filmweb czy ktoś poruszył ten temat i ocb w tym ;)

ocenił(a) serial na 8
Darekk

Mam dokładnie to samo :)

ocenił(a) serial na 6
taomoguei

ja właśnie robię to samo :)

ocenił(a) serial na 7
bloomy_2

witam w klubie :)

ocenił(a) serial na 8
namarra

Widze ze nie jestem sam :D

ocenił(a) serial na 9
kaykay

kilka lat później i ja :D

użytkownik usunięty
david939

helo, dołączam do Was :)

ocenił(a) serial na 9

no hej ja też :D

Darekk

lol! ja to samo :D

trajektoria

hahaha :D widze że nie tylko u mnie działa taki automat :P bo jak zobaczyłam Charliego to takie jedno wielkie WTF?!

ulcia010

I ja ;)

ocenił(a) serial na 6
Darekk

nie jestem sama w poszukiwaniu odpowiedzi :D

ms_piltka

Dokładnie to mu się zmarło w 1 odcinku 2 sezonu :D

ocenił(a) serial na 8
ms_piltka

Przypomni mi ktoś jak umarł Charlie? Teraz oglądam odcinki na bieżąco które są emitowane na kanale FOX, więc to było dość dawno ;P

ocenił(a) serial na 10
gabol2008

Zabił go Shapeshifter (w szpitalu; jego ciało wrzucił do pieca) - to chyba było po tym jak Olivię przeniósł do drugiego świata Belly i zmiennokształtni później mieli za zadanie ją zabić.

ocenił(a) serial na 9
Bittersweet88

Te pytanie robi ten serial sławnym :P

ocenił(a) serial na 6
ms_piltka

Po prostu nakręcili odcinek i nie mógł się zmarnować:) I w ogóle - ten serial dobry?!?!?:))) Z tym odcinkiem już zupełnie pojechali. Ale co tam - skoro widzowie byli dotychczas zachwyceni to i takie badziewie łykną bez mydła. A ja się łudziłem, że to coś w świecie równoległym, że nagle wątki zaczną się mieszać, światy przenikać itd. Ale gdzie tam - dla prostych umysłów to by było za trudne. Ech, oglądam to siłą rozpędu z nadzieją, że zacznie się dziać coś sensownego, ale powoli tą nadzieję tracę:) I do tego ten wątek, że Kościół be, a jakieś tybetańskie mundrości cacy. Po kiego ja to jeszcze oglądam?:))

ocenił(a) serial na 9
fracek506

Moim zdaniem to lepiej dać taki niewyemitowany, "specjalny" odc niż walnąć przerwę i żeby nie było wcale... Tak jak to się zdarza tym serialom ;/

ocenił(a) serial na 10
aleera89

ale to wcale nie było tak jak mówisz. nie powiem dokładnie co do dnia. ale bieżący odcinek był w czwartek a ten specjalny chyba w niedziele albo poniedziałek puszczony jako bonus. albo wgl .w przerwie serialu. dokładnie nie pamiętam , ale pamietam że to miało ręce i nogi ;P i podkreślili to, że to jest niewyemitowany odcinek . ;) ale w Polsce to jednak chyba trochę trudniejsze było do podkreslenia :p

ocenił(a) serial na 9
fracek506

no to doczekales sie przenikania swiatow, ostatni episode 3 sezony... czasami nie warto tak narzekac

użytkownik usunięty
ms_piltka

Przecież Charlie zginął na początku 2 sezonu, a nie w 1 ;P

użytkownik usunięty
ms_piltka

tez to zauważyłem i nieźle mnei to w.kur.wiło

Nie, to był odcinek 1 sezonu ten dodatkowy. Ten który dokręcili później (bo sezon miał mieć 20 odcinków).

A wkurzyłem się, że Charlie zginął. Moja ulubiona postać z Fringe.

KomputeromaniaK

Nie widziałem serialu bo nie wiem czy warto, ale skoro na granicy światów to znaczy, że mogą robić z postaciami co chcą tak po opisie wygląda

ms_piltka

Zginął w pierwszym sezonie? Właśnie jestem po obejrzeniu pierwszego sezonu - 20 odcinków - i Charlie jeszcze ma się dobrze.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

Gdzie oglądasz?

_mean_

Na C D A.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

Właśnie sobie odświeżam po X latach w drugim sezonie normalnie jest, obecnie jestem na 202 I Charlie jest błąd pamiętam że faktycznie już nie żył w serialu, a tu pyk jest .
Nie pamiętam dokładnie ale kojarze coś że to było chyba podczas strajku scenarzystów i były jakieś zawirowania z puszczaniem tych odcinków I coś im się jebło

ocenił(a) serial na 3
ms_piltka

Twórcy tego serialu logikę i konsekwencję mieli głęboko w d...użym poważaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones