PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów
ocenił(a) serial na 10
Big_Star_Varna*

Mogłabyś/mógłbyś rozwinąć bardziej myśl? Czego dokładnie nie rozumiesz? O którego Charliego Ci chodzi - z "naszego" świata, czy z alternatywnego?

ocenił(a) serial na 7
Bittersweet88

wiem czemu. Charlie ginie na początku sezonu 2, lecz później pojawia się w jednym odcinku. Chodzi o to, że ten odcinek nakręcili w trakcie 2 sezonu, lecz akcja toczy się z pierwszego sezonu (ten odcinek powinien się znaleźć w pierwszym sezonie a nie w drugim)

blachapapa

aha! czyli prostu kolejność u miejscowania odczynka jest zły. a to wina osób co na stronach seriale onlie czy producenta ?

ocenił(a) serial na 7
Big_Star_Varna*

chyba producenta, do tej pory widnieje ten odcinek jako odcinek drugiego sezonu. Nie wiem czemu nie nakręcili go z pierwszym sezonem?, może scenariusz nie był za interesujący albo nie mieli pieniędzy?

ocenił(a) serial na 10
Big_Star_Varna*

"Odcinek o którym mowa to 21 odcinek 1 serii. Początkowo 1 seria miała mieć 22 odcinki, ale ostatecznie została skrócona do 20. Mimo to ekipa zdążyła nagrać te dwa epizody. I w związku z tym wyemitowała je niedawno. Jak można zauważyć odcinek ten nie był pokazany w normalnym czasie antenowym tylko w poniedziałek. W związku z czym nie jest to kontynuacja 2 serii, tylko taki "bonus" od ekipy Fringe. Stąd brak ciągłości wydarzeń."

Cytat za: Ola_5
http://www.filmweb.pl/serial/Fringe%3A+Na+granicy+%C5%9Bwiat%C3%B3w-2008-467127/ discussion/Dlaczego+Charlie+%C5%BCyje+skoro+zgin%C4%85%C5%82,1306289

Zostało już założonych mnóstwo tematów dotyczących tego odcinka ;)

ocenił(a) serial na 10
Big_Star_Varna*

Kiedy zobaczyłem, że on żyje pierwsze co pomyślałem WTF?!! sprawdzałem na imdb i tam odcinek jest niby w 2 sezonie. Czyli albo producent dał dupy albo albo jak to we fringe może to było coś z innej linii czasu ?;x

Big_Star_Varna*

Producent dal dupy ewidentnie, pomylili sie i zeby nie bylo obciachu podali ze to jest odcinek z 1 serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones