PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 705
ocen
7,7 10 1 26705
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

WTF

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś mi powie jakim cudem Charlie Francis umarł i jak gdyby nigdy nic pojawia się pracując
dalej w FBI w odcinku 2x11?

h8r3d

2x11 to odcinek nakręcony podczas prac nad sezonem pierwszym i w nim też miał się pojawić - jednak się nie pojawił, ale został rok później wrzucony do sezonu 2 jako typowy filler :)

ocenił(a) serial na 7
ibbi

Nie rozumiem nic z tego co napisałeś :)

Przecież Charlie umarł, nie pamiętam już czy w sezonie pierwszym czy drugim jak kosmita wyssał jego wygląd, potem dunham zabiła kosmite.
A on się pojawia żywy po swojej śmierci w serialu.

h8r3d

Odcinek miał być w sezonie pierwszym, ale wrzucili go do drugiego. Teraz rozumiesz? ;D

ocenił(a) serial na 7
ibbi

Oczywiście. Rozumiem nawet ten pierwszy tekst, chyba jakieś zadżumienie miałem ;)
Tylko dlaczego tak namieszali?

h8r3d

Tego to nie wiem - mogli to dodać jako dodatkowy odcinek, a nie oficjalny odcinek 2 sezonu, bo ten Charlie naprawdę namieszał. Ja sam jak to oglądałem to myślałem, że to jakaś alternatywna rzeczywistość w której Charlie nie zginął, ale potem poczytałem i dowiedziałem się, że to po prostu odcinek 1 sezonu chamsko wrzucony do 2. Trochę głupia zagrywka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones