PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 697
ocen
7,7 10 1 26697
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Głupoty i robienie widza w bambuko to główna zaleta serialu.Rzeka pomyj filmowych łechce stopy
gimbusom.Wdzięczni za to, zawyżyli ocenę do niebotycznych rozmiarów.Ostrzegam,serial nie dla
ludzi myślących.Po kilku odcinkach uszkadza prawą półkulę mózgu co objawia się nieodwracalnym
skurczem powiek na widok tego chłamu na ekranie.5,8 to najbardziej obiektywna ocena dla tego
dzieła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
bwalecki

Napisałem swoje spostrzeżenie odnośnie serialu tylko dla ludzi inteligentnych i nikogo nie obrażałem.Zaliczasz się do nich?.Na pewno? Ktoś kto ocenia "Kosmiczne Jaja" na 10. raczej nie...."Fantastyka naukowa (ang. science fiction) – gatunek literacki lub filmowy, a także gier komputerowych o fabule osnutej na przewidywanych osiągnięciach nauki i techniki za kilka lat ,oraz ukazującej ich wpływ na życie jednostki lub społeczeństwa" - WikiP
Serial "Fringe" należy natomiast do gatunku GG.Podpowiem Ci..(Głupi i Głupszy).Won z mojego forum.

Komodos

Co za buc. Niesamowite.

ocenił(a) serial na 6
ozyrys88

Teoria wielkiego podrywu.To dopiero trzeba być bucem żeby to oglądać i dać 10

Komodos

Cały czas to potwierdzasz, taki komentarzami. Buc i tępy zarozumialec, uważający się z inteligenta, zabawne. Standard w necie, ale nie zmienia to tego, że jest to smutne.

ocenił(a) serial na 6
ozyrys88

Ja jestem tępakiem i zarozumialcem?A ty,buraku kim jesteś?Wchodzisz na mój post i wyzywasz mnie od buców.Po drugie oceniasz serial TWP na 10.Taką ocenę może wystawić tylko ktoś, kto był w UESEJ.Byłeś?Wiesz z czego oni się naśmiewają.Znasz na tyle angielski?.Jesteś na tyle inteligentny?.Dałeś 10 bo inni tak oceniają.....!!!!!!!!!!!! Buraki tylko w formie cukru przyswajam

ocenił(a) serial na 10
Komodos

10/10

Komodos

Inteligentny, światowiec, znający języki, wyzywający innych na podstawie tego jakie filmy czy seriale im się podobają. Dodatkowo właściciel tegoż forum ("won z mojego forum"). Kto to? To Komodos! Nie spodobała mi się twoja reakcja na post bwaleckiego i nie mogłem się powstrzymać, aby tego w jakiś sposób nie skomentować, ale któż mógłby przypuszczać, że zaczniesz tak pluć jadem. Kończę bezowocną dyskusję. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 10
Komodos

Ktoś napisał ci prawdę a ty zaraz wyśmiewać jego oceny filmów. Każdy ma prawo do własnej oceny i każdemu podoba się co innego, ale widząc twój komentarz w którym obrażasz osoby oglądające ten serial, nazywasz go jakimś chłamem i rzeką pomyj , twierdzisz iż ten komentarz jest dla osób myślących-pokazuje twój poziom, który nie nazwałbym inteligencją. Wiem że prawda boli, ale chociaż mógłbyś usunąć swój niezbyt inteligentny i nie mający zasad kultury osobistej komentarz.

Komodos

Ten serial wymiata!!!:-)

areczek_wierny

Wymiata, wymiata :) Ale nie każdy lubi tak dobre seriale. Niektórzy wolą słabe :P

ocenił(a) serial na 8
Komodos

zluzuj gatki komodos bo ci żyłka pęknie, to tylko na prawdę fajny serial, a jak ci się nie podoba to nakręć lepszy cebulaku

ocenił(a) serial na 6
kaszanka99

Oto prawdziwy wymiar popularności i bzdur zawartych w tym serialu!!!!!
Nagroda Emmy

2011 nominacja Emmy Najlepsze osiągnięcie kreatywne w mediach interaktywnych
2010 nominacja Emmy Najlepszy montaż dźwięku w serialu Bruce Tanis, Paul Apelgren, Paul Curtis, Rick Norman, Rick Partlow, Shelley Roden za odcinek "White Tulip"
2009 nominacja Emmy Najlepsze efekty specjalne w serialu za odcinek pilotażowy
Nie ma co się łudzić.Nie ma Emmy.Bez tej nagrody serial tylko dla gimbolandii i TV Puls ale już wakacje, fora odpoczną od głupoty.

ocenił(a) serial na 8
Komodos

jaki HATE :D na prawdę przykro czytać twoje posty. usilnie próbujesz coś udowodnić czy co ? bo ci nie wychodzi : D

ocenił(a) serial na 7
Komodos

Całkiem wysoko cenisz (ocena 6) głupoty wylewające się potokiem :)
Jak mniemam, twoja prawa półkula mózgu została uszkodzona, co objawiło się nieodwracalnym
skurczem powiek na widok tego chłamu...
Swoją drogą, to długo zastanawiałeś się co by tu napisać, aby twój temat osiągną status "top temat"? Teraz to koleżko musisz byc z siebie dumny :) Masz moje gratulacje!

ocenił(a) serial na 8
acidity

pozamiatałeś gościa xD

ocenił(a) serial na 6
kaszanka99

Gimbusy dalej aktywni.Nie ma za co jechać na wakacje?Oj bieda

ocenił(a) serial na 8
Komodos

Widać jesteś tak ograniczony, że nie wiesz, iż można odpisywać na komentarze z dowolnego miejsca na ziemi gdzie jest zasięg internetu. Bieda to chyba u ciebie piszczy skoro masz internet tylko w domu i to tylko jak mamusia ci pozwoli poużywać ;)

ocenił(a) serial na 8
Komodos

Człowieku... po ci ci ta agresja? Nie wiesz, że na agresje najczęściej reaguje się agresją? Skąd tyle jadu w twoich wypowiedziach? Nie ogarniam... i kurcze... jesli komuś się podoba nawet głupi serial wcale nie znaczy, że sam jest głupi... ja np mam pracę, która głównie polega na myśleniu... wymyślaniu rozwiązań i sprawdzaniu czy to działa, a potem dochodzeniu do tego, dlaczego nie. Po całym dniu mam czasem ochotę się odmóżdżyć... to raz... a dwa, to poczucie humoru czyjeś, czy jego gust może troche o człowieku ci powiedzą, ale nie przesadzajmy...

Wracając jednak do serialu... Mi się podoba:) nie patrzę jaki to gatunek, czy jest to realne, bo wiadomo, że nie. Liczą się w nim dla mnie inne rzeczy. lubię sf i szlag mnie trafia jak widzę, że takie filmy jak obcy, czy riddick są uznane za sf... dla mnie to typowe mordobicia tylko umieszczone w innych realiach, ale nie wyzywam z tego powodu innych ludzi... Trochę szacunku... uważasz się za inteligentnego i dojrzałego... udowodnij to postawą, a nie sam miotasz się jak obrażony małolat. Co może podobać się w serialu? Mi postać dra Bishopa... mojej dziewczynie jego syn, ze względu na to, kto go gra... Obojgu nam podoba się klimat, czyli zagadki i niewiarygodne rozwiązania... podobają mi się też poszczególne wątki, np pochodzenie Petera...

Więc Komandosie... wyluzuj, bo albo na starość będziesz zrzędą, albo nie dożyjesz... bo frustracja i stres zabiją cię wcześniej:P

patrolowaty

Naprawdę szlag cię trafia z takich powodów...? RLY

Komodos

Obejrzałem 5 odcinków a więcej mogę obejrzeć jeśli mi ktoś za to zapłaci. Przyjemne rzeczy można robić za darmo, gówniane tylko za dobrą opłatą.

ocenił(a) serial na 8
lesiu234

Wiesz... niektórym podoba się Fringe, innym "ekipa z xxx" (w miejsce xxx wstawić jakieś miasto), a jeszcze inni wolą m jak miłość... na szczęście nie jesteśmy tacy sami i mamy różne gusta i przynajmiej nie jest nudno;)

Komodos

Na pewno masz rację. Tak. Również uważam, że seriale to pomyje a ludzie są świniami, które się tym syfem zażerają i kwiczą. Jedne z zachwytu. Inne z oburzenia.

ocenił(a) serial na 9
Komodos

Autor tego tematu jest zwykłym trollem, który przyszedł sobie tutaj ludzi po obrażać i powk.urwiać swoim zachowaniem. Można to załapać po trzeciej linijce tego bełkotu bez jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki czy argumentów. Szkoda czasu na odpisywanie, czy traktowanie go poważnie. Tak tylko mówię do tych co próbują dyskutować.

ocenił(a) serial na 5
Floyt

Zgadzam się, ubawiłam się czytając jego komentarze. Jeszcze przywłaszczenie tematu :D Cudowny! Kojarzy mi się z małym kociakiem, który grozi, że cię podrapie, jeśli będziesz chciał go wykąpać ;)

Komodos

Nie da się ukryć, że masz wiele racji. Do poziomu np. Archiwum X ma się to nijak (oczywiście A X może się nie podobać - jednak jest o parę klas wyżej tak aktorsko, jak scenariuszowo). Fringe jest momentami tak infantylne, że aż żal d... ściska :(. "Genialny profesor" jak wyjęty z dowcipów, główna agentka jak z powieści dla nastolatków, a "obcy" (tfu... "równolegli") jak niepełnosprawni umysłowo (jak i FBI więc w sumie po równo).
Bardzo fajny pomysł... tylko wykonanie dla aktualnych hmmm... "gimbusów" nie mających wielkich wymagań intelektualnych (ma się świecić i być "ładne" i to już starczy).

ocenił(a) serial na 7
Stfur

Bo to prosta i lekka rozrywka jest. Moim zdaniem, błędna jest klasyfikacja tego serialu jako sci-fi. Wydaje się być na pograniczu sci-fi i fantasy, z przewagą fantasy. Serial po prostu przyjmuje, że wydarzenia paranormalne i w ogóle wszystkie para są możliwe i przedstawia dla nich niezbyt wyszukane wyjaśnienia "naukowe". Wydaje się, że pomysły garściami czerpie z teorii spiskowych z lat 60 i 70-tych na temat tajnych eksperymentów CIA oraz oczywiście z literatury i filmu.
[spoiler]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wszystko to wrzucono do jednego kotła, wymieszano i przyprawiono podwójnym wątkiem głównym w postaci wojny pomiędzy światami równoległymi i obserwatorami. W mojej subiektywnej opinii to właśnie wątki główne sprawiły, że serial ten odniósł sukces. Są poprowadzone po mistrzowsku i sprawiają, że chce się obejrzeć kolejny odcinek, by poznać następny element tej wielkiej układanki. A nad cała resztą nikt za bardzo się nie zastanawia.
[koniec spoilera]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Serial wychodzi tak daleko poza teorie naukowe, że już na starcie nie traktujesz go poważnie. I nie uważam się za "gimbusa" nie mającego wielkich wymagań intelektualnych. Wręcz przeciwnie, lubię filmy/seriale ambitne, ale gdybym oglądał tylko takie, to chyba dostałbym szału. Doceniam ten serial za to, że ani przez chwilę nie stara się być śmiertelnie poważny i wiarygodny oraz, że nie próbuje wmawiać nam, że to co oglądamy jest możliwe. Dzięki temu zabiegowi, nie zastanawiasz się nad tym jak np przesłuchać zmarłego, albo przejść przez ścianę podobnie jak oglądając Harrego Pottera nie zastanawiasz się nad tym, jak to możliwe, że można latać na miotle.

ocenił(a) serial na 8
Komodos

Marik1234 :D

Komodos

No popatrz, a ja oglądam ten serial drugi raz i jakoś nie widzę u siebie uszkodzeń i upośledzeń o których wspominasz. To, że tobie serial się nie podoba nie oznacza, że masz prawo kogokolwiek obrażać. Nie jesteś żadną wyrocznią, a mówienie, że serial jest zły bo nie dostał nagrody Emmy to tak ja stwierdzenie, że beznadziejni są aktorzy, którzy nie mają na koncie Oscara. Co innego opinia tzw. krytyków, a co innego ocena publiczności, która jak widać jest wysoka. Na przyszłość proponuję nie angażować się z rozpoczynanie tematów takich jak ten, ponieważ opinii fanów on nie zmieni, co najwyżej ich zdenerwuje, a ciebie poprowadzi do zmarnowania czasu. No chyba, że bardzo ci się nudzi no to proszę bardzo.

ocenił(a) serial na 10
Komodos

Osoba myśląca nie napisała by że film uszkadza jej mózg..

ocenił(a) serial na 10
Komodos

To zdecydowanie serial dla myślących, ale mózg ci się najwyżej uszkodził od nadużywania alkoholu i narkotyków.

ocenił(a) serial na 5
Komodos

Brawo Komodos 100 proc. racji. Gimbusy do szkoly a nie na to forum !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones