PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Skończyłam właśnie oglądać powyższy odcinek i nie do końca rozumiem końcówki. Jest to odcinek, w którym Walter, Olivia i Peter przybywają do miasta w którym łączą się dwa światy (tego miasta). Olivia podczas pobytu tam ma objawy, jakby "łączyła się" z Olivią z innego świata. Pod koniec odcinka wygląda na to, że tak się faktycznie stało - Peter odwiedza ją a ona go całuje, jakby byli razem. Tylko jeśli ta Olivia połączyła się z Olivią ze świata Petera (bo tak to rozumiem, może jestem w błędzie?) to dlaczego traktuje go jak swojego faceta? Przecież zanim Peter został wymazany ze swojej linii czasu nie byli parą. Proszę o wytłumaczenie, bo chodzi to za mną, a być może przegapiłam jakiś wątek i dlatego nie wiem co jest grane...

ocenił(a) serial na 8
karolcia_st

Byli parą. Olivia (blondi) wybaczyła Peterowi, że pomylił ją z tą rudą i pomaleńku zaczęło się między nimi układać i zostali parą. Prze kilka ostatnich odcinków przed wejściem Petera do maszyny i wymazaniu go z linii czasu są parą.

karolcia_st

No to chyba sporo zostało ominięte gdyż oni jednak byli parą, a jednej nocy nawet Olivia przyszła do Petera i poszli do na drugie piętro załatwiac pewne sprawy...prawda jest taka, że Olivia już wcześniej go 'kochała' jeśli można to tak ujać więc nic tutaj nadzwyczajnego nie widzę.

A co do łączenia się z inna Olivią, to chyba nie jest to łącznie a raczej po prostu odzyskiwanie czegoś co zostało wymazane, a jak wiemy corexiphan chyba w tym pomógł jak i Jones( tutaj bym spoliował ale nie będę gdyż sezon 4 już skonczyłem). Dlatego nic w tym nadzwyczajnego nie ma jako iż odzyskiwała po prostu pamięć.
W sezonie 4 sporo wątków zostało pominiętych niestety ale ten raczej nie został więc odpowiedzi dostaniesz wkrótce jako iż wszystko będzie wyjaśnione w pewnym momencie.

ocenił(a) serial na 8
karolcia_st

Wrzesień wyjaśnia Peterowi że to jest jego Olivia tylko w jakiś sposób wymazali jego obecność a jak on sam nie rozumie dlaczego ona go pamięta i powiedział że "wy" nazywacie to miłością. Ogólnie uczucie między nimi było na tyle mocne że wspomnienia Olivi zaczęły wracać. Do końca chyba nikt tego nie wyjaśnił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones