PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 697
ocen
7,7 10 1 26697
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Bardzo wciągający, wartka akcja, ciekawy pomysł. Serial trudno zaliczyć do nudnych, świetne sceny pościgów. Sceny są na tyle krótkie, że nie można się zanudzić słuchając zbyt długich dialogów. Ja jednak pokuszę się o porównanie tego serialu z 'Z Archiwum X'. Oczywiście do tego serialu mu daleko, pewnie nigdy mu nie dorówna, ale może być godnym jego następcą. Sprawy, które porusza pod koniec Pilota Phillip Broyles mogą być ciekawymi pomysłami na kolejne odcinki. Mam nadzieję, że serial się spodoba i będziemy mogli zobaczyć co będzie dalej. W obsadzie najbardziej podoba mi się występ Joshuy Jackson'a. No i w ogóle to moja ulubiona postać. Jakoś Olivia Warren w wykonaniu Anny Torv mi nie spasowała. Ale dam jej szansę w kolejnych odcinkach. Jednak bardzo bym nie chciała, żeby każda ich sprawa łączyła się z przeszłością Dr Waltera Bishop'a i Massive Dynamics- to by była dopiero fantazja. Oczywiście mógłby być to motyw powracający, tak samo jak kosmici w 'The X Files' i tyle. No i liczę jeszcze na to, że w tym serialu nie będą powtarzały się wątki z innych seriali Sci-Fi czy Fantasy. A jakie są Wasze odczucia?

użytkownik usunięty
balex

Anna Torv gra Olivia'e Dunham a nie Warren, w obsadzie jest błąd. Nie wiem do końca dlaczego serial jest zaliczony do kategorii horror, chodziło o te zwłoki w samolocie?
Początek serialu dosłownie szczęka opada ;) Gdyby reszta odcinków była tak dobra jak pierwszy to serial może stać się hitem na miarę poprzedniej produkcji Abramsa. Muszę się zgodzić sceny pościgów były świetne no i muzyka również podkreśla tajemniczy klimat serialu. Pewnie te motywy muzyczne z Lost zostaną wycięte z wersji ostatecznej emitowanej na FOX.

akurat na pilota do tego serialu wydano najwięcej kasy w historii telewizji (nie pamiętam dokładnie ile, ciekawskich odsyłam do google), miejmy nadzieję, że jakość pozostałych odcinków będzie zależeć od wyobraźni ekipy, nie budżetu...

LiMiTED_UNCUT

Muzyka zupełnie jak w Lost. Dla mnie ok, chociaż ja dopiero po kilu odcinkach przywiązuje się do seriali. Oczywiście mam zamiar oglądać dalsze odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones