Fringe: Na granicy światów (2008-2013)
Fringe: Na granicy światów: Sezon 2 Fringe: Na granicy światów Sezon 2, Odcinek 23

Tam, cz. 2

Over There: Part 2 41m
8,9 570
ocen
8,9 10 1 570
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum s2e23

s02e23

ocenił(a) serial na 4

I jak się podobał ostatni odcinek serii? :)

perlis

Najlepsze dwa odcinki sezonu.
Olivia wyznająca Peterowi miłość na swój sposób, że on należy do niej, jego miejsce jest przy niej - dosłownie tyłumaczenie :)
Bell i Bishop - heh dobry duet dogadujących sobie w KFC xD
Olivia vs AOlivia fight - jednak Nasza lepsza xD heh.
końcówka - może nie wielki szok, ale duże zaskoczenie, szkoda jej...

ocenił(a) serial na 9
Logan_Cole

Bardzo dobry odcinek, tak jak i cały sezon który pokazał, że już od pierwszego odcinka serialu twórcy mieli to zaplanowane, jednak z początku nie wiedzieli do końca co i jak zrobić by wyszło jak wyszło i amerykanie to kupili (w końcu liczy się tylko oglądalność...).
Po wspaniałym wejściu retro w 16 odcinku 2 sezonu, nie sądziłem, że twórcy jeszcze je zmienią, w ubiegłym tygodniu widząc alternatywną jego wersje od razu miałem uśmiech na twarzy.
Chyba jedynym minusem odcinka jest to, że jest ostatnim sezonu i do następnego przyjdzie nam poczekać.

Trzeci sezon przyniesie zapewne jeszcze więcej emocji, sądzę, że będzie mniej spraw nie mających związku z głównym wątkiem tak jak to było dotychczas.
Osobiście widzę to tak, Peter orientuje się, że Olivia "tutaj nie należy" i informuje o tym wyłącznie Waltera, ten z kolei stara się znów przejść na drugą stronę, tym razem bez pomocy dzieci cortexiphanu, co udało się Walternatowi. Pod koniec okazuje się że, wojna, a przede wszystkim jej cel - zniszczenie jednego ze światów powoduję zapaść drugiego przez co w ostatnim odcinku dwóch Walterów usiłuję to naprawić co im się udaje, bam i koniec serialu :)

ocenił(a) serial na 10
snearone

ale trzeba zauważyc jeszcze, że 3 sezon ma sie kręcić głównie wokół Astrid i coś moga na jej tle wykombinować :D

ocenił(a) serial na 7
snearone

no ja uważam, że jednak nie chodzi o zniszczenie obydwu światów ale o ingerencję 3 strony, zauważ że nadal nie wiadomo czym jest Wzorzec, dlaczego Broyles i Nina potrafili się telepatycznie porozumiewać, czy Massive Dynamics "atakuje" drugi wszechświat czy też póki co się zbroi, przypominam tez o zebraniu wszystkich wtajemniczonych w zakresie Fringe - póki co wiadomo jedynie o Broylesie i Ninie a kim jest reszta?

perlis

Właśnie skończyłem oglądać 23 odcinek ( szkoda że ostatni z tego sezonu) no i bardzo mi się podobał. Olivia była super , wreszcie okazała miłość do Pitera , tylko że na końcu żle skończyła i jest mi jej szkoda . Mam nadzieje że w 3 sezonie to ją już na początku uratują a Olivie numer 2 szybko zdemaskują . Kurde już nie mogę się doczekać na 3 sezon ciekawo na kiedy jest przewidziana premiera ??? Może ktoś się orientuje cooo .

lukasz_sz81

snearone, z tym końcem serialu może nie, sezonu. Gdzieś czytałem, że Abrams ma zaplanowane 4 sezony narazie, ale to zależy od oglądalności i dni emisji.
Premiera 3 sezonu będzie gdzieś w połowie września. Oficjalne daty gdzieś w sierpniu podadzą miesiąc przed premiera 3 ezonu.

ocenił(a) serial na 7
Logan_Cole

no wreszcie nasza Liv ruszyła w sprawie Petera :D kurde końcówka dobra :D zastanawiam się, kiedy "się zamieniły" i wyszło mi na to, że przed operą po wybuchu granatu. czekam z niecierpliwością na następny sezon ;) mam nadzieję, ze jakoś fajnie to rozwiną ;)

Logan_Cole

A ja już gdzieś w połowie 23 odcinka przewidziałam jego zakończenie:)
Musiało się coś stać żeby następny sezon miał sens. Szkoda mi naszej Olivii. Mam nadzieje, że szybko zdemaskują tą drugą.

ocenił(a) serial na 10
mejaczek

ja się odpoczątku zastanawiałam co wykombinują, a to, że sie zamienią było jasne od momentu gdy podbiegła do Bella a w sumie jak były pokazane oby dwie chwilę przed wybuchem.

ocenił(a) serial na 7
madziula21

mam nadzieję, że peter nie będzie matołem i szybko zauważy podmianę. bo jak inaczej. "druga" oliwia nie ma prawa znać wszystkich niuansów życia w tym świecie, podwinie jej się noga bardzo szybko. chyba, że scenarzyści jakoś dobrze wytłumaczą jej wszechwiedzę.

ocenił(a) serial na 9
perlis

ludzie, k..wa jeżeli spolerujecie, oznaczajcie post - "SPOJLERY"

fuck! :(

ocenił(a) serial na 10
starszybrat

przecież chyba widzisz w temacie który to odcinek, wiec chyba jasne, że nie będziemy tutaj mówić o czymś innym raczej :|

ocenił(a) serial na 9
perlis

świetny odcinek,zresztą jak cały serial.szkoda naszej oliwki,ale peter jesli dobrze ją zna szybko się zorientuje,chociaż olivia nie rozpoznała charliego-zmiennoksztaltnego...kto wie co nasz czeka w 3 sezonie.odcinek musiał skończyć się jakoś ciekawie i tak też się skończył:)
czekam na 3 sezon z niecierpliwością

ocenił(a) serial na 10
NataliaRuby_Blue

w sumie Peter zna Olivie prawie na przestrzał zna jej przywyki a Olivie jak było widac na przykładzie trzymania broni zapasowej maja inne nawyki :]

madziula21

Dla fanów serialu polecam forum serialu narazie kilka osób wypowiadających się w tym Ja, ale z czasem :) temat napewno teraz będzie o Picie i Livi :) http://www.fringe.com.pl/

NataliaRuby_Blue

Olivia się nie zorientowała co do Charliego, bo zmiennokształtni przejmują też osobowość i charakter ofiary, zachowując jednocześnie swoją, więc zachowują się tak jak ci na których wyglądają.

Też obstawiam, że raczej szybko wyjdzie na jaw, że to nie nasza Olivia i tutaj strzelam, że albo Peter albo Ella się zorientują:P (w końcu tamta nawet nie ma siostrzenicy i nie wie o krzyżyku), ale mam też nadzieję, że Olivia jakoś szybko wróci na dobrą stronę, może używając swojej mocy, bo mam wrażenie, że jak się dobrze skupi to będzie bum:)

ocenił(a) serial na 9
perlis

super zakończenie lepiej być nie mogło ;] zobaczymy co się będzie działo w sezonie 3 ;D

ocenił(a) serial na 7
jarko88

nie wiem czy ktoś zauważył ale przy tym jak któraś z Olivii rzuciła granat, musiały się one jeszcze zamienić bluzkami :P zła Olivia miała białą bluzkę jak podjechała pod operę, a dobra miała różową czy tam czerwoną jak jeszcze ją zabrała u Olivii w domu! a kiedy wchodzą z Bellem do opery ma właśnie różową/czerwoną... Niby kiedy się wymieniły bluzkami? : P przez te kolory byłam pewna, że jednak dobra Olivia wróci a tu zonk :P

ocenił(a) serial na 10
idziaque

jak dla mnie po tym wybuchu było oczywiste, że zrobią taki myk... precież coś musieli wymyślić :]

perlis

Odcinki 22 i 23 dosyć ciekawe, jeszcze na tle odcinków 20 i 21 to praktycznie urasta do miana prawie ideału. Trochę przesadzam, ale reasumując to finał sezonu bardzo udany. Polecam jak ktoś nie ogląda jeszcze serialu :D

ocenił(a) serial na 8
Fist4sz3k

dla mnie i tak najpiekniejsza scena z serii to ostatnia z odcinka 2x18, White Tulip - Walter otwierajacy list od podrozujacego w czasie Alistaira, a w kopercie bialy tulipan. Jedna z najwspanialszych scen jakie widzialam.

rossie

@rossie: zgadzam się absolutnie (:

ocenił(a) serial na 9
rossie

prawda, też się wzruszyłam

Fist4sz3k

Oczywiście sądze, że świetnie to zakończyli, ale prawdę mówiąc myślałam, że "ta druga Olivia" będzie w "tym drugim świecie" z Johnem Scottem, chyba, że przeoczyłam jakieś fakty z 1 sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones