Fringe: Na granicy światów (2008-2013)
Fringe: Na granicy światów: Sezon 4 Fringe: Na granicy światów Sezon 4, Odcinek 7

Samotnik

Wallflower 41m
8,1 526
ocen
8,1 10 1 526
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum s4e7

Jestem mocno zawiedziony odcinkiem. Odcinek przed przerwa a tu glowna fabula jak stoi tak praktycznie nawet nie drgenla. praktycznie calosc to stan alone z wprowadzeniem nowego watku i jego zamknieciem.. w ogole nie mam ochoty na kolejny odcinek po tym.. jeszcze na zadnym odcinku fringe nie zawiodlem sie jak na tym. Puszczanie takiego odcinka przed przerwa to strzal w stope.

Zetnakatel

Spodziewalem po tym odcinku czegos wielkiego, ze bede szczeke zbieral z podlogi po zakonczeniu i nie mogl sie doczekac nastepnego, nie dostalem nic poza zapychaczem.

Zetnakatel

Niestety, muszę się zgodzić. Odcinek sam w sobie nawet w porządku, ale mid season finale powinien być taki, żebym zbierała szczenę z podłogi i nie mogła się doczekać kolejnego. Tutaj niestety tego nie dostałam:/
Na szczęście promo odc. 8 wygląda obiecująco:)

mara85

A ja wrecz przeciwnie, mimo iz watek tego odcinka nie ruszyl w ogole watku tego sezonu, to czekam z niecierpliwoscia na odcinek 8. Moze dlatego, ze jestem fanka tego serialu odkad tylko zaczal byc nadawany w USA. Jestem ciekawa co Nina planuje w zwiazku z Olivia.

aga_127

Ja też jestem fanką od początku i też z niecierpliwością czekam na odc. 8, ale tą niecierpliwość obudził we mnie dopiero zwiastun odcinka, a powinien odc. 7, w końcu taki cel robienia mid season finale.

mara85

To dlatego, że 8 odcinek powinien być przed przerwą,ale pamiętacie jak raz przełożyli, więc był 7. Dlatego myślę, że 8 odcinek będzie niezły.

elenkaa

8 odcinek miał mieć premierę 18 listopada, (w ten dzień co 7) przez mecz wszystkie odcinki dostały plus 1 week, więc 8 miał mieć premierę 25 listopada.. Fox postanowił... aby przenieść ten ostatni odcinek, jednak na następny rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones