Fringe: Na granicy światów
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 pl

ocenił(a) serial na 10

Witam i co wyszło z 2 sezonem w pl na TVN miał być 1 odcinek wczoraj a tu nic mógł ktoś mi to wyjaśnić bo tego nie rozumiem i czekam jak najszybszą odp.

Zbuntowany_RBD

Droga Natalio Oreiro - jak dobrze pamiętam to całkiem niedawno Polska przeżywała żałobę narodową. I pewnie wszystko uległo przesunięciu, ale pojawiła się też informacja następującej treści:

http://www.filmweb.pl/Przegl%C4%85d+%22Fringe%22+w+TVN+dopiero+jesieni%C4%85,New s,id=51179

Zbuntowany_RBD

ups...sorry nie zauważyłem, że to z ubiegłego roku..
zatem jedynym wytłumaczeniem jest żałoba narodowa...
może zamiast kampanii wyborczej pokażą Fringe. A powiem Ci, że sezon 2 wymiata...Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
zJarka80

Ja jestem Zbuntowany_RBD a nie jakaś Natalio Oreiro czy coś i wiem że sezon 2 wymiata bo oglądałem zapowiedzi i zwiastuny.

Zbuntowany_RBD

Super macie niki zbuntowany_RBD :D
2 sezon jest trochę lepszy od 1, ale bez wymiatania, dopiero finał, 2 ostatnie odcinki będą odcinkami serialu o tej pory. Zapowiada się całkowita metamorfoza serialu...

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

Ale ja dalej nie wiem o co chodzi z tym 2 sezonem na TVN-ie miał być 6 maja tego roku a tu nic bardzo proszę o wyjaśnienie mi tego i ma być 3 sezon tak tylko o tym wiem.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

http://www.filmweb.pl/TVN+wyemituje+serial+%22Fringe%22,News,id=50851

google naprawde nie bolą.

ocenił(a) serial na 10
madziula21

Ale to jest z ubiegłego roku a na googlach szukałem i nic nie znalazłem na ten temat nawet do TVN-u napisałem i nic nie wiem co jest grane.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

czytanie też nie boli jaki widać, spojrzałam na ten 2009 r i nie załapałam że juz jest ten 2010 xD

Zbuntowany_RBD

Ja też już się cieszyłam że będzie II sezon puszczony ale będą teraz nadawać "Gdzie pachną stokrotki" ten serial jest krótki więc pewnie po nim puszczą Fringe.

Ines

Wejdź sobie na fringe.com.pl. Tam masz odliczanie do premiery odcinka na FOX,a tuż obok do premiery odcinka na TVN.

ocenił(a) serial na 10
dziadoslaw24

http://reklama.tvn.pl/6902,1607447,ramowka.html

ale tu tego nie widać.

ocenił(a) serial na 10
madziula21

Wiem bo już czytałem na stronie fringe.com.pl ale mię to bardzo ciekawi dlaczego zaszły takie zmiany skoro była mowa o 6 maja tego roku a tu jakiś serial Gdzie pachną stokrotki skoro już leciał na TVN7 hm.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Hej napisałem do TVN-u e-maila i dostałem taką wiadomość: Dziękujemy za maila oraz zainteresowanie naszą stacją.
Informujemy, że emisja serialu "Fringe" rozpocznie się
najprawdopodobniej w czerwcu br.
Będziemy informować Państwa w zapowiedziach programowych.

Pozdrawiamy,
Dział Kontaktów z Widzami
może wam się do przyda a jak nie to trudno.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

nie pocałują w dupe z czerwcem... albo puszcza 3 odcinki w wakacje i reszte we wrzesniu albo poszcza calosc w wakacje... fakt faktem ogladam na bieżąco ale chciałam obejrzeć z lektorem i moja kumpela chciala looknac w tv niz w kompie a w wakacje nie ma na to paktycznie czasu, żalll.

ocenił(a) serial na 9
madziula21

pewnie puszczą całość, jak to było z I sezonem. 23 odcinki, jeden na każdy tydzień to jakieś średnio 5 miesięcy emisji... trochę lipa że wakacje - przecież mało kto będzie miał czas w środku wakacji oglądać w środku tygodnia w środku nocy tv.. mam jednak nadzieję, że puszczą jeszcze raz sezon I choćby na TVN7. Chętnie przypomniałbym sobie początku genialnego sezonu.
Jestem oczywiście na bieżącą z obecnym sezonem, wręcz nie wyobrażam sobie tygodnia bez obejrzenia Fringe, więc trochę szkoda, że jednak dłużej musimy czekać na sezon III niż na łaskę TVNu..

wczoraj zakończyli I sezon Vampire Diaries, za tydz zakończą Fringe, Gossip Girl i Lost!!!, a za 3 tygodnie V i Glee!

Ja się pytam, co będę potem oglądał???

ocenił(a) serial na 10
freepick

w srodku tyg w nocy dla mnie to nie problem w wakacje rzadko śpię w nocy :p ale od 16 lipca do 10 sierpnia bede poza domem bez tv :|

a co będziesz ogladał? powtórki :P albo znajdź cos nowego na wakacje :)

ocenił(a) serial na 10
freepick

od 13 czerwca 3 sezon True Blood :) Przez całe wakacje będą emitować odcinki- do 12 września.

Zbuntowany_RBD

Na TVN7 mają puścić Fringe w niedziele o 22.30 w czerwcu, na razie nie ma podanej dokładnej daty.
http://reklama.tvn.pl/6903,3698,1611352,oferta.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones