Fringe: Na granicy światów
powrót do forum 3 sezonu

A mnie cały czas boli fakt, że Peter się nie połapał w tym z jaką Olivią jest... No jak to tak? No jak tak można? Co prawda wyszedł dopiero jeden odcienke tej seri, ale mam wrażenie, że on powinien zorientować, że coś jest nie tak już od początku... I to tyle na temat. Po prostu, zranił mnie ten fakt, jako, że jestem, niestety, romantyczką....

katalonka

O ile dobrze się orientuję to w drugim odcinku ten niekapaty Peter również nic nie będzie podejrzewał i nieziemsko mnie to irytuje!!! Całował się z tą pierwszą, a później z tą drugą... I CO?! I nic nie zauważył! Żadnej różnicy! Bardzo się nim rozczarowałam :(

ocenił(a) serial na 10
katalonka

Trochę po czasie ta moja odpowiedź, ale ja dopiero teraz zaczynam trzeci sezon, ehh też jestem załamana Peterem:) Jeszcze taki zakochany się na koniec wydawał, zadowolony z życia;/ Choć właściwie dochodzę do wniosku, że on ma strasznie pod górkę w tym serialu:) co mu się trochę w życiu uspokoi to zawsze coś;) Mam nadzieję, że jednak to się jakoś pozytywnie rozwiąże...

ocenił(a) serial na 10
seal0201

no, ale kurde jak miał zauważyć skoro one identyczne były? fakt. nie była zadowolona, ale jestem w stanie go zrozumieć. tzn. byłam.bo teraz to i tak kto oglądał to wie jak jest :;p nie bd puszczać Ci spoilerów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones