Fringe: Na granicy światów
powrót do forum 3 sezonu

jestem właśnie po obejrzeniu pierwszego odcinka 3 sezonu i juz nie moge sie doczekac
nastepnego:) kapitalnie sie go oglada. ciekawi mnie dlaczego chca z niej zrobic ta druga
olivia.

ocenił(a) serial na 10
dorotka3454

serial trzyma poziom jak zwykle ;D no i ciekawe jaka rolę odegra taxi driver.

użytkownik usunięty
MastaBlasta

Mnie cieszy, że aktorka grająca Olivię pokazała w końcu jakieś emocje na twarzy, bo, mimo że lubię jej postać,to zaczynała mnie trochę nudzić :)

Nie oglądałem ale mam nadzieję, że w trzecim sezonie krzesła trzymają wysoki poziom.

ocenił(a) serial na 9
MastaBlasta

ciekawe kto pierwszy skapnie sie ze to nie ta oliwia. ja osobiscie obstawiam ze to bedzie Peter Bishop albo Agent Phillip Broyles a w drugim swiecie Agent Charlie Francis.

ocenił(a) serial na 9
dorotka3454

podobno jako pierwszy ma się domyślić Walter, że to nie jest "nasza" Olivia

ocenił(a) serial na 9
vardaa

właśnie ogladałam zapowiedz 2 odcinka i jest fascynujacy:) a walter moze masz racje przez tatuaz na jej karku.

ocenił(a) serial na 9
dorotka3454

Walter na pewno to wyczai dosyć szybko. Szczwana z niego bestyja. Bądź co bądź każdy ma jakieś wyuczone drobne gesty, mimikę, zachowania, chód, słownictwo. A zawsze najlepiej zdradzają szczegóły. Bardziej mnie martwi co zrobią aby ją wydostać... przeciez ostatnie dwa "przejscia" to był mały hardcore.

ocenił(a) serial na 9
dorotka3454

Dlaczego ? Nie trudno się domyślić.
Majac dwie olivie mają większą przewagę taktyczną. Agentka undercover, i druga na miejscu. Obie ze zdolnosciami jakich reszta nie posiada.

ocenił(a) serial na 9
Floyt

nie sadze ze wzgledu na to ze obie beda sie zachowywac jak ta druga olivia

ocenił(a) serial na 8
dorotka3454

Ja mam tylko nadzieję, że nie zagmatwają fabuły przez dwie Olivie i dalsze odcinki będą trzymały poziom całości.

ocenił(a) serial na 10
dorotka3454

Po obejrzenia 2 odcinka - super.

ocenił(a) serial na 9
mkorab

jak dla mnie 2 odcink był nie co kiepski:(

ocenił(a) serial na 7
dorotka3454

Pierwszy był genialny, a drugim też się nieco zawiodłam - chyba dlatego, że nie pokazali co u "naszej" Olivii.

ocenił(a) serial na 9
tchawica

moze nie raczej ze chodziło o tą ''druga'' olivie tylko o to ze kiepsko im wyszedł motyw z ta skrzynka

ocenił(a) serial na 10
dorotka3454

UWAGA SPOILER:
Ale Walter jako właściciel Global Dynamic to zapowiedź czegoś być może ciekawego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones