PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745579}
6,0 104
oceny
6,0 10 1 104
From Darkness
powrót do forum serialu From Darkness

Rozczarowujący.

ocenił(a) serial na 3

Fabuła dosyć dobra, bez szału, bez zaskoczeń, ale ujdzie. Natomiast już z realizacją gorzej, zrobiona ślizgiem, po łebkach, bez grania na emocjach widza, bez intrygowania śledztwem i historią Claire, zrobiona od niechcenia, na zasadzie powiemy że tak było... I sama Claire, niby w depresji, ale wybitnie irytująca, wiecznie jedną miną wpatrzona w coś lub kogoś jakby coś zrozumiała/odkryła lub czegoś nie rozumiała, ale z tego faktu i tak nic nie wynika dla fabuły. Sama nie wie czego chce, wiecznie bezradna jak dziecko we mgle, sierotka Marysia gdy nagle w 3 odcinku na chwile kobieta wamp, śmieszne i nieprawdzie, nie kupuje tego. Generalnie skopana postać.

Poza tym, szef castingu do tego serialu to chyba jakiś wielbiciel Muminków, gdzie się nie obejrzę to widzę Mimi.... jak nie główna bohaterka to jej córka, wg mnie obie podobne do Mimi (brrr, jak ja nie lubię Muminków...).

ocenił(a) serial na 3
saike

Zapomniałam. Jedyny plus serialu to aktorka grająca Lucy. Tak, potrafi ukraść całą uwagę w scenie, przyjemnie patrzy się na grę, a nie strzelanie jednej miny....

I muszę napiętnować kretynizm serialu, ta scena gdy ten brytyjski Rambo nadkomisarz Hind wchodzi nie wiadomo po co do Lucy, żeby było mało przytula rozhisteryzowaną Lucy, a potem zdziwiony że nie jest słodką idiotką, profesjonalizm jak się patrzy. a mówią że to kobiety pchają się tam gdzie nie trzeba....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones