PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329488}

Fuks

Windfall
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Fuks
powrót do forum serialu Fuks

Jak nazywa się piosenka puszczona na koniec 13/ostatniego odcinka? Kiedy jeden z bohaterów wyrzuca pieniądze z helikoptera?

ocenił(a) serial na 9
xkasiax

To piosenka wykonywana przez Aerosmith o tytule "Dream On", choć wydaje mi się, że akurat tą wersję śpiewała Shakira, ale pewna nie jestem.
Swoją drogą podobała mi się ta scena, choć serial skończył się dziwnie, jestem pewna że Frannie została zabita przez tego Rosjanina, faceta żony Damiana...i mamy zakończenie otwarte - możemy sobie tylko wyobrażać, co działo się dalej...

malpiatka

A gdzie mogę znaleźć tą piosenkę śpiewaną przez Shakire? Szukam, szukam i nic. ;(
Nie zdziwiłabym się jakby Frankie została porwana przez własnego ojca, bo ten miał trochę nierówno pod sufitem. ;]

ocenił(a) serial na 9
xkasiax

Wiesz, ja też tego nigdzie nie widzę, widocznie śpiewała to inna wokalistka, jak chcesz tutaj masz oryginał --> http://eliska.wrzuta.pl/audio/airzorccDJ/ w wykonaniu Aerosmith ;)
Hm, całkiem możliwe, ale ja jednak obstawiam tego Rosjanina, bo na to wszystko wskazywały jego słowa, kiedy ta blondi oddawała mu pierścionek, ze "każdy ma to, na co zasłużył"(czy coś podobnego) ... Szkoda, że nie nakręcili drugiego sezonu, bardzo chciałabym obejrzeć.

xkasiax

Znalazłam! Fisher - dream on. ;)
Też nie lubię, jak zostawiają nas w takiej niepewności. Może miał być drugi sezon, ale później się rozmyślili? ;|

xkasiax

Ja myślę że porwał ją ktoś dla okupu ale może i ten rosjanin

ocenił(a) serial na 8
Malazaa

Ja mysle, ze to byl ten Rosjanin. Zbyt jasno wyrazil sie podczas rozmowy z Galina, bym mysla o kims innym.

xkasiax

hej, masz moze ta piosenke Fisher - dream on (Windfall)jako mp3 na kompie? jezeli tak to podeslij mi na emaila , msc.woszczu@gmail.com
z gory dzieki

xkasiax

Brooke White- Dream on :)a ta melodia jest zgapiona on Eminema- sing for the moment:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones