PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329488}

Fuks

Windfall
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Fuks
powrót do forum serialu Fuks

jest tylko jeden sezon ? bo kurcze, to zakończenie jakieś dziwne było ... takie dokońca niewyjasnione ... i jeszcze to porwanie Frankie

użytkownik usunięty
igu5ia

Właśnie tylko jeden... Tak samo było z poprzednim serialem który leciał przed "Fuks" (Gorące Hawaje). Tamten też miał beznadziejne zakończenie... Po co w ogóle tworzyć serial skoro potem się go tak kończy? Właściwie nie wiem czy można to nazwać zakończeniem, ten film jakby został przerwany ;/ Nina pojechała do Camerona i zobaczyła go z Beth i co dalej? Frankie szła z pierścionkiem od Damiena na parkingu i ją porwali. Bez sensu to zakończenie.

ocenił(a) serial na 8

No tak, ale to chodzi o to, ze jest nastepny sezon, ale nasza TV go nie wykupila. Dla nas zakonczenie i tego filmu i poprzedniego (GH) bedzie niezrozumiale dopóty, dopóki nie ogladniemy nastepnego sezonu:)

ocenił(a) serial na 9

Scenarzyści pozostawili nam zakończenie otwarte, czyli nie wyjaśnili do końca, co się stało z bohaterami - my możemy się tylko domyślać, i interpretować to, jak chcemy...postąpili tak celowo. Co do nastepnego sezonu tego serialu to wątpię żeby taki istniał, bo dosłownie nigdzie nie ma wzmianki o jakimś epizodzie 2 sezonu...

użytkownik usunięty
malpiatka

Wiem, wiem ale po prostu nie lubię takich zakończeń... ;/ ja lubię jak wszystko się dobrze kończy i wszyscy żyją długo i szczęśliwie xD. A co do drugiego sezonu to całkowicie się z Tobą zgadzam. Długo szukałam wzmianki, choć najmniejszej o 2 sezonie i nic...



@madziiol - Skąd masz takie informacje? ;>

ocenił(a) serial na 8

Nie lubię takich zakończeń :/ najpierw Gorące Hawaje teraz Fuks... Na imdb jest napisane, że serial (a raczej jego kontynuacja) został(-a) anulowany(-a) po 13 wyemitowanych odcinkach....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones