PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788578}

Future Man

6,7 1 210
ocen
6,7 10 1 1210
Future Man
powrót do forum serialu Future Man

Jeśli lubisz ,, powrót do przyszłości " ,, american pie " i nie przeszkadza ci absurdalna fabuła rodem z gry komputerowej... Znalazłeś coś dla siebie!
Cały pierwszy sezon wchłonąłem w jeden dzień i świetnie się bawiłem, twórcy już od początku uderzają w nas swoim wulgarnym poczuciem humoru... nie jest on dla każdego.
Wraz z Joshem wyruszamy w szaloną przygodę której celem jest uratowanie ludzkości przed jej własnym sukcesem, każdy odcinek jest niczym szalona jazda z naćpanym kokainą kierowcą autobusu.
Im dalej w las tym robi się dziwniej, bohaterowie nie stronią od nawiązań do klasyki tematyki podróży w czasie a czasy akcji skaczą jak szalone... mamy tutaj wszystko; alternatywne linie czasu, sobowtórów, aż po kompletne rujnowanie historii
Zdecydowanie polecam każdemu z chorym poczuciem humoru

DRSRng

Po czasie jak przypomina mi się rathole to mi się też nie dobrze robi :D Nawiązanie do klasyków w temacie podruży w czasie, idei wybrańca i zabawa bez przerwy :) Super 1 sezon. Czekam na więcej.

RadoslawKamil

Drugi sezon od 11 stycznia...
https://www.youtube.com/watch?v=meAKAcYGLog
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Dzięki. Będe oglądał :D

ocenił(a) serial na 7
DRSRng

Obejrzyj Scream queens jeśli lubisz takie poczucie humoru pozdrawiam

DRSRng

Szczerze mówiąc ani trochę mi się nie skojarzył z American Pie, humor czasami wulgarny ale zupełnie inny. Niestety drugi sezon słabszy, mniej humoru i rzadziej dobry jak w pierwszym.

DRSRng

Również polecam! Obejrzycie przynajmniej 2 odcinki zanim wydacie wyrok, sam miałem mieszane odczucia po kilka pierwszych minutach. Myślę że serial jest skierowany głównie do odbiorców, którzy cenią sobie klasykę kinematografii z lat 80 i 90 - bez tego ciężko zrozumieć panujący tam humor. Na duży plus zasługuje również ścieżka dźwiękowa.

DRSRng

Sam serial do obejrzenia chociaż nie jestem fanem takiego humoru, przynajmniej nie w wykonaniu tego serialu - Chociażby 2 docinku scena seksu przez parę Tygrys i Wilk raczej wywoływała efekt WTF niż salwy śmiechu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DRSRng

Całkiem możliwe tylko że ja oczekiwałem że mnie rozśmieszy :)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Oglądaj dalej

DRSRng

Cóż obejrzałem pierwszy sezon i to mi wystarczy ;) - Niestety dla mnie za mocny miszmasz w poszczególnych odcinkach wprowadzony od czapy, wiec coraz bardziej wywoływał efekt WTF ;);)

ocenił(a) serial na 8
DRSRng

No i koniec, widzieliście 3 sezon? Jak dla mnie bardzo dobre zakończenie!

ocenił(a) serial na 10
DRSRng

Rodem z gier? Chyba nie grales w gry bo tam fabula jest znacznie znacznie lepsza ;)

DRSRng

Serial wtłacza pod pozorem komedii rasistowską ideologię. Czarni są zawsze wspaniali. Tworzą leki, są dobrzy, opiekuńczy. Biali do morderczy durnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones