PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589909}

Górscy ratownicy

Die Bergwacht
7,5 143
oceny
7,5 10 1 143
Górscy ratownicy
powrót do forum serialu Górscy ratownicy

Czy wie ktoś gdzie można obejrzeć w internecie sezony 10 -12 po polsku albo angielsku?

ocenił(a) serial na 10
ksiezyc_aga

Wszystkie sezony można obejrzeć w aplikacji WATCHED ale po niemiecku. Podpowiem że nawet z zerową znajomością niemieckiego można dużo zrozumieć. Sezon 12 zostanie wyemitowany w Polsce około kwietnia, mają lub czerwca br na antenie Romance TV. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę ponieważ jestem bardzo obeznana w tym temacie

ocenił(a) serial na 8
marinka2723

Witam a czy wiadomo, czy Romance TV planuje emisję od początku całego serialu? czy może wpadnie gdzieś na jakąś platformę vod?

ocenił(a) serial na 10
jimi7

Witam, Romance TV emiotowało serial od początku w soboty lecz po zakończeniu transmisji dostępnych odcinków zakończyli to. Z tego co wiem na Romance TV będą tylko nowe odcinki ale od 10 lutego na TVP2 o 15:10 od poniedziałku do piątku będzie emisja od pierwszego odcinka

ocenił(a) serial na 8
marinka2723

Dziękuję serdecznie:)

ocenił(a) serial na 10
jimi7

Nie ma za co, w sprawie tego serialu zawsze służę pomocą

marinka2723

Witam czy moze mi pani dokladnie podsc gdzie moza obejrzec sez 10 do 12

ocenił(a) serial na 10
Justyna_Lesniak_filmweb

Wszystkie te sezony może Pani obejrzeć na YouTube (po niemiecku). Aktualnie w TVP 2 ma miejsce emisja sezonu 10,a na Romance TV ma miejsce premiera (polska) sezonu 12
Sezon 12 (po niemiecku) można obejrzeć także w ZDFmediathek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones