PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624592}

Głęboka woda

7,7 11 148
ocen
7,7 10 1 11148
Głęboka woda
powrót do forum serialu Głęboka woda

na mrozie. Dramatyczne szykują sceny.. będą ranni i aresztowania..

użytkownik usunięty
panedmund

będzie drugi sezon?! O.o

ocenił(a) serial na 8

tak wygląda. kręcili coś parę nocy temu pod moją kamienicą. aktorzy znajomi, a i sąsiedzi twierdzą, że te atrakcje to kręcenie głębokiej wody właśnie.

użytkownik usunięty
panedmund

ciekawe, zobaczymy ;>

ocenił(a) serial na 9

Już w tę niedzielę [24.03] powrót - tyle czekania, ale ten dzień jest coraz bliżej! o 22:00 na TVP1 :-)

użytkownik usunięty
Spiff

ooo trzeba obejrzeć :)

http://vod.pl/gleboka-woda-list-z-daleka,123485,w.html
proszę.

ocenił(a) serial na 9
oakley

Świetny odcinek - jak dalej będą trzymać taki poziom to zapowiada się bardzo dobry sezon. Swoją drogą lubię w tym serialu zdjęcia same w sobie - panteon barw, pracę kamery, głębię ostrości - wszystko to w nienachalnej, ale klimatycznej oprawie muzycznej. Większość polskich serialowych produkcji wygląda tak samo - sterylnie i nudno; tu jest inaczej. Jak na razie jestem zadowolony :-)

panedmund

Oglądałam przedpremierowo dwa odcinki w Nowych Horyzontach, wrażenia bardzo pozytywne. Nadal są ciekawi bohaterowie, za to jak na razie mniej było kiepskich serialowych chwytów (typu: na początku odcinka wszyscy są zaniedbani i mają smętne miny; na koniec córka wygląda jak z reklamy Vizira, mama jest uśmiechnięta, wszystko ślicznie i kolorowo) i bajki o tym, jak pracownicy socjalni poświęcają się dla swoich podopiecznych 24 godziny na dobę. Wprawdzie niezbyt mnie obchodzą te powtarzane w kółko scenki z biednym małym Wiktorem i okrutnym ojcem, ale może do innych to trafi.

Oczywiście pierwsze pytanie od prowadzącego po pokazie brzmiało "dlaczego tak smutno?" Jejku, no bez przesady, jakby to był pierwszy na świecie ponury serial. Z polskiego podwórka polecam chociażby "Glinę".

Melomanka

Wygląda na to, że byliśmy na tym samym pokazie. Tylko ja mam zupełnie inne odczucia, poza zdjęciami, które są naprawdę świetne, nie widziałem tam nic ciekawego, przewidywalna fabuła i kulejące dialogi, powiedziałbym, że klasyka jeśli chodzi o polskie produkcje.

Co do pytania po seansie, ciekawsza była odpowiedź, pani reżyser: "dookoła pełno jest wesołych serialików".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones