PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624592}

Głęboka woda

7,7 11 144
oceny
7,7 10 1 11144
Głęboka woda
powrót do forum serialu Głęboka woda

Dawno nie widziałem tak dobrego serialu, nie mam pojęcia, czemu go nie odkryłem. Czołówka z piosenką Mary Komasa też jest genialna - chodzi za mną od kilku dni. Serial przeżywa swoje drugie życie dzięki wrzutce na Netflix, przy zalewie obecnego dżówna, pokroju "Nieobecni" serial jawi się jak prawdziwa perła, role są dobrze zagrane, odcinki mają ciekawą fabułę a i postać grana przez Dorocińskiego jest taka mega swojska...
Ważną kwestią jest też spektrum problemów, z jakimi spotyka się OPS, zwykli ludzie nie mają pojęcia o różnych problemach, na jakie napotykają pracownicy, spraw, które trzeba rozwiązać. Ze strony widza to chwilami duże zdziwienie, bo człowiek, który nie ma styczności ze środowiskami tego typu, szacuje swoje poglądy na bazie stereotypow: pijak, menel, zdzira itd. Podsumowując: jedna z lepszych serialowych rzeczy w tym kraju ostatnich 10 lat.

Raingod1973

Ja wciąż nie mogę wyjść z podziwu że takie seriale były kręcone przez TVP.

ocenił(a) serial na 7
meg82

bo wtedy P w skrócie oprócz Polska znaczyło Publiczna, a teraz znaczy tylko Polityczna w sensie pisowska

ocenił(a) serial na 9
KrzyWish

dobry komentarz

meg82

No dziwi co? Nie ma lgbt tak jak pokazał by to TVN. Nie ma polityki tak jak pokazał by to TVN. Nie ma seksu tak jak pokazałby to TVN a serial świetny mimo braku tych pustych ładowaczy odladalności. Można? Można

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones