PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96379}

G.I. Joe

7,2 292
oceny
7,2 10 1 292
G.I. Joe
powrót do forum serialu G.I. Joe

Poszukuję tytułu serialu animowanego sprzed 13-14 lat (1996-1998). Nie pamiętam
pory emisji (choć raczej 14.00-15.00) ani kanału, na którym była nadawana. Śmiem
jednak twierdzić, że wówczas kanałów było znacznie mniej niż dotychczas. Przejdę
jednak do rzeczy. trzej źli mieli specjalne moce. Jestem niemal pewny, że był
ciemnoróżowy (średniej wielkości) robot, ale i ten podobny do Thinga, taki
pomarańczowy duży stwór. Oni chyba walczyli wręcz głównie, nie pamiętam strzelania.
Ale musiało być, skoro robot upadł i zaczął dymić - więc chyba ktoś do niego strzelił. To
był jego koniec, a pamiętam, że zawsze jemu, pomarańczowemu i komuś jeszcze (wciąż
nie pamiętam komu) udawało się uciec.

Dwóch złych było na pewno, ale kojarzy mi się trzech.Jestem prawie pewny, że każdy z
tych "trzech złych" po kolei ginął. Nie mogę sobie tylko przypomnieć jak. Orbita odgrywała
ważną rolę, być może zależało załodze jakiegoś statku na tym, żeby jakaś planeta nie
wypadła z orbity. Być może było inaczej: orbita była jakimś zagrożeniem albo czymś
wrogim. Był odcinek z przykładową misją, że jakiś dowódca wysyła ludzi w ciężarówkach
(na wykonanie zadania), żeby walczyli z wrogiem. Nie dawali rady, ponosili straty. W
każdym bądź razie "trzej siłacze" też walczyli we wrogiej armii (w tym ciemnoróżowy
robot), ale się wycofali. Robot był jedynym robotem. Za każdym razie im się udawało
uciec (tym trzem złym). Akcja niesamowita, a nikt bajki nie kojarzy... Nie są to "Gwiezdne
wojny", "Exo Squad" ani "Yattaman". Coś bardziej dla młodzieży, ale animacja 2D.

ocenił(a) serial na 8
underground73

A nie jest to czasem "Tekkaman Blade" vel "Teknoman"? Opis mi się nieco z drugim sezonem kojarzy...

Rodion_Raskolnikow

Nie, już znalazłem jakiś czas temu:
http://www.filmweb.pl/serial/Wild+C.A.T.S%3A+Covert+Action+Teams-1994-224396
Ale dzięki za chęć pomocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones