PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146248}

GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO: Great Teacher Onizuka
8,1 9 012
ocen
8,1 10 1 9012
GTO, czyli Great Teacher Onizuka
powrót do forum serialu GTO, czyli Great Teacher Onizuka

Jak narazie GTO jest najlepszym Anime jak dla mnie :> Ten humor wymiata.. Wspaniałe chwile spędziłem na oglądaniu tego anime i tych godzin nie żałuje.. W pełni zasługuje na 10/10.
Btw: Są podobne anime do gto? Z humorem?

ocenił(a) serial na 8
zaxnhwzg

tak np. Bleach :) BTW> Bohater jest dość podobny do Onizuki:) Gwarantuje dużą ilość parsknięć śmiechem przy bleachu:) Co prawada ma już ze 160 odcinków:D Ale tak dziadostwo wciąga historią i humorem, że poprostu oglądam. POLECAM GORĄCO. Obejrzyj dwa pierwsze i zobacz czy go polubisz. Jestem na 50 i ciągle mi mało :D Słowem polecam Bleach!:D

zaxnhwzg

Jak już rozmawiamy o GTO to warto zaznaczyć, że to nie jest pierwsza manga, w której występuję Onizuka.
Oto wszystkie serie, które stanowią całość:

>manga
Bad Company (opowiada o tym jak Ryuji Danma poznaje Onizukę) - 1 tom

Shonan Junai Gumi (Ryuji i Onizuka przyjeżdżają do Tokyo, zaczynają chodzić do nowego liceum, ruszają na miasto w celu odbycia swojego "pierwszego razu". Polecam! Bardzo zabawne, moim zdaniem lepsze niż GTO) - 31 tomów

GTO (wbrew pozorom anime jest tragiczne względem komiksu) - 25 tomów

>anime

Shonan Junai Gumi - 5 OAV-ków po 45 minut (4 można znaleźć aktualnie z angielskim subem)

GTO (jak dla mnie słabiutki serial, beznadziejne zmiany fabularne, wraz z zakończeniem, nawet nie dotrwano do końca fabuły mangi) - 42 odcinków

> aktorskie

Shonan Junai Gumi (nie widziałem, czytałem różne sprzeczne komentarze na temat tego filmu) - 1 film

Great Teacher Onizuka Live Action (dla mnie fantastyczny serial lepszy niż anime, niezła gra aktorów :) - DRAMA, 12 odcinków

GTO Live Action Special (tutaj już gorzej, ale da się oglądać) - 1 OAV

GTO Movie (słabo, najbardziej boli brak starych znajomych poza jednym, ale jak ktoś lubi serial może obejrzeć) - 1 film aktorski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones