PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146248}

GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO: Great Teacher Onizuka
8,1 9 013
ocen
8,1 10 1 9013
GTO, czyli Great Teacher Onizuka
powrót do forum serialu GTO, czyli Great Teacher Onizuka

Wasze ulubione odcinki

użytkownik usunięty

Ja zdecydowanie wybieram odcinek pilotarzowy, ten w którym Onizuka uczy się do egzaminu
na IQ oraz ten w którym myśli że ma raka.

ocenił(a) serial na 8

Oglądałem to parę lat temu, ale przypomina mi się jeden z ostatnich odcinków, w którym dziewczyna która cały czas gnębiła pewnego chłopaka wylądowała z nim w jaskini, a on jej wtedy uratował życie, a po za tym podobał mi się moment w którym GTO zbierał głosy dla tej dziewczyny która startowała w konkursie miss :D

użytkownik usunięty
FearPL

Również podobał mi się te odcinki! Seria ogólnie udana, choć posiada parę przestoi i średnich epizodów. ;)

użytkownik usunięty

ja pamiętam bardzo mało odcinków ze starych dziejów, ale te co pamiętam generalnie lubiłem.
tak z pamięci muszę powiedzieć, że też pamiętam bardzo dobrze te odcinki gdy ta młoda z dużym biustem chciała zostać mis, czy ten w którym ten ciamajda uratowal tą wredną jędzę w jaskini na wycieczce. zwłaszcza ten ostatni był super.
teraz jestem na odcinku 6 (oglądam od nowa chcę sprawdzić czy to anime było takie jak pamiętam, czy może lepsze/gorsze) i póki co najlepiej wypada pilotowy chyba (chociaż scenka z klapsami dla tych 3 wrednych krów gnębiących ciamajdę też baaaaardzo punktuje ten odcinek - a miny ciapka i Onizuki na widok ich gatek są bezcecnne - zwłaszcza ta pierwsza^^) odcinek 6 w którym mama wrednej krowy chce wywalić Onizukę za molestowanie (w dużym skrócie - szerszy opis w poprzednim nawiasie:P) córki też był super. scena w której ciapek (muszę nauczyć się imienia tej ciamajdy bo takie zwracanie się do niego sugerować może brak szacunku, a ja go lubię tylko ni uja poza Onizuką nikogo nie mogę jeszcze spamiętać. no poza nim i Kikuchim, ale to tylko dla tego że mi się z Kuchikim z Bleacha skojarzył^^) który tak wstydził się tego co go spotkało że chcial się zabić (nawet 2 razy^^ jeszcze jeden i wygra toster!) rozebrał się przy wszystkich i przyznał co go spotkało z ręki dziewczyn. to chyba najbardziej krępująca rzecz jaka może spotkać chłopaka. ta scena była wzruszająca.

generalnie podejrzewam, że jak mam wskazać ulubiony odcinek to ten (te?) z jaskinią chyba na pierwszym miejscu będą. wymienianie wszystkich odcinków które mi się podobały może być bez sensu bo o ile pamiętam kilka było drętwych ale reszta bardzo przyjemna więc prościej by było wymienić co się nie podobało^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones