PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146248}

GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO: Great Teacher Onizuka
8,1 9 011
ocen
8,1 10 1 9011
GTO, czyli Great Teacher Onizuka
powrót do forum serialu GTO, czyli Great Teacher Onizuka

uwielbiam to anime!!! Ten humor^^, po prostu świetny. Co tu jeszcze napisać... nie żałuje czasu spędzonego na oglądaniu tych odcinków:D

ocenił(a) serial na 9
junei

Jest wyrąbane tylko końcówka trochę mnie zdenerwowała i nie oglądałem prequel'a =/A słyszeliście że będzie kontynuacja?
A tak poza tym xD
Eikichi Onizuka, lat 22, kawaler xD trzeba to niezwłocznie poprawic xD

Valler

Nie będzie kontynuacji.
Jak chcesz dalej przeżywać lekcje z nauczycielem Onizuką to czytaj sobie tą nową mangę, co ją wciąż wydają. Nazwa to: "GTO: Shonan 14 Days" jeśli się nie mylę.

Valler

Anime powstało na podstawie mangi. GTO anime jet na poziomie ale manga po prostu wymiata. Polecam przeczytać historie Onizuki przed tym jak został belfrem manga nosi tytuł "Bad Company" Akurat po stworzeniu tego tytułu twórca(Tōru Fujisawa) GTO postanowił właśnie stworzyć GTO . Po zakończeniu GTO stworzył jeszcze parę mang i stworzył kontynuację GTO która nosi nazwę "GTO: Shonan 14 Days"
ZupkaChinska "GTO: Shonan 14 Days" to właśnie jest kontynuacja GTO stworzono przez te samą osobę co "Bad Company" i "GTO"

daniel122

To nie jest kontynuacja, wydarzenia dzieją się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w mandze podstawowej - "side story". A mówiąc w poprzednim poście miałem na myśli, że nie będzie kontynuacji ANIME, a nie mangi.

Swoją drogą słyszałem, że Shonan 14 Days jest sporo gorsze od podstawowej mangi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Xerxo

Wnioskując po twojej wypowiedzi nawet nie raczyłeś dyskusji. Przestań odpisywać na wszystkie moje posty jakie znajdziesz.

ZupkaChinska

Sam cos robisz a mi tego zakazujesz? Ciekawa sprawa, a co do rzeczyt, to przecież nie miałeś racji, więc nie brnij w to bo pogrążasz sie coraz bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones