Gabinet osobliwości Guillermo del Toro (2022)
Gabinet osobliwości Guillermo del Toro: Sezon 1 Gabinet osobliwości Guillermo del Toro Sezon 1, Odcinek 4

Outsiderka

The Outside 1h 4m
6,1 2 131
ocen
6,1 10 1 2131
Gabinet osobliwości Guillermo del Toro
powrót do forum s1e4

skojarzyło mi się z filmami Todda Solondza- pewny aspekty przedstawione w odcinku można projektować na doświadczenia z własnego życia. Aż się chce przemówić zza drugiej strony ekranu do bohaterki i ustrzec ją. . Ona jednak słucha innej postaci przemawiającej do niej z telewizora (nota bene skojarzyło mi się to z personalizowanymi reklamami w mediach społecznościowych. Algorytmy udają, że nas znają i wiedzą co dla nas najlepsze, chociaż obserwują zaledwie wycinek naszego życia. Nie mniej jednak nie ustają w próbach podsunięcie nam "okazji" stworzonej dla takich ludzi jak "my"). Uśmiech bohaterki pod koniec filmy świetnie kontrastuje z tym jaką nicością tak naprawdę się stałą. Dobry obraz, przedstawiający w 100% realny problem, który wbrew słowom głównej bohaterki może dotyczyć również mężczyzn.

ocenił(a) serial na 8
Trespaser

Świetny komentarz! Jeśli chodzi o ten odcinek to póki co jest moim ulubionym. Uwielbiam takie psychologiczne body horrory o "pięknie" i o tym co człowiek jest w stanie w imię piękna zrobić. Btw. Ja zakończenie zinterpretowałam trochę inaczej : mi wydawało się, że do przemiany wcale nie doszło a to co widzieliśmy to jedynie wyobraźnia głównej bohaterki. Byłam pewna, że na końcu wszyscy zaczną krzyczeć i ujrzymy odpadające obrzydliwe kawałki skóry. No ale cóż... :')

ocenił(a) serial na 7
Trespaser

Jeśli w mojej spersonalizowanej reklamie pojawiłby się Dan Stevens w szatańsko-surrealnym wydaniu, by wodzić mnie na pokuszenie, to też bym kupiła wszystko, co chciałby mi sprzedać ;) Fejsowi i guglowi jeszcze duuużo brakuje do tego poziomu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones