PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565538}

High School of the Dead

Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead
7,2 3 709
ocen
7,2 10 1 3709
Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead
powrót do forum serialu Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead

Świetne Anime, od dawna nie widziałem tak pełnej akcji, przemocy i moich ukochanych zombie (:D) kreskówki. Pełna napięcia sceny, tragedie wszystkich ludzi dookoła. Normalnie cud, miód, malina. Jednak są 2 minusy, które dość często kuły mnie w oczy.
Po pierwsze, trochę zbyt melodramatyczne jak dla mnie, no ale tak już anime mają więc można to przełknąć.
Po drugie, za dużo perwersyjnych scen. No przecież szanujący się serial o zombie nie może co chwile świecić skaczącymi cycami, pośladkami i półnagimi laskami. Od czasu do czasu można, ale nie w każdej kurde scenie w której występuje jakaś laska!

ocenił(a) serial na 6
Krol_Sedesow

Haj fajw! Japońce mają problem nie wiedzą, czy brac temat na serio czy nie. Z jednej strony walka o przetrwanie i ciekawe patenty, z drugiej strzelanie z karabinu opartego o biust nie o worki z piaskiem czy dramatyczna akcja chodzenia po murze z dziewczynką na plecach, której akurat chce się lac :)

Melodramatyzm jak zwykle - może byc 10 sekund do końca świata ale każdy bohater dostanie 30 minut na tyrady o problemach egzystencjalnych. Ech Japonia...

SALADYN

Taki urok anime, chociaz tez uwazam ze za duzo tych elementow ecchi, troche psuja klimat. Ogolnie anime na plus mimo nadmiaru cyckow.

ocenił(a) serial na 7
shen16

chciałabym zauważyć że TO JEST ECCHI więc niczego innego nie należy się spodziewać. Praktycznie każdy kadr jest tak ustawiony żeby zahaczyć o majtki którejś z panienek. Mimo wszystko, nie dramatyzujmy, jestem dziewczyną i jakoś żyję po całej serii. Całokształt ratuje kreska i dynamika ruchów <3

ocenił(a) serial na 9
KuroiMiyoshi

jak dla mnie ZA MAŁO CYCKÓW

ocenił(a) serial na 9
lokospoko

PS: świetne anime

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones