Galavant
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 9

Ktoś już widział?

ocenił(a) serial na 10
drucik007

Widziałem. Jak to zwykle na początku sezonu: mam mieszane uczucia :)

Poniżej SPOJLER

Pierwszy odcinek fajny, świetna piosenka otwierająca, fajne pomysły, humor, niezły kawałek Off His Shirt, choć mam wrażenie, że Kylie Minogue nie do końca go uciągnęła. No i rozwala mnie kawałek gdy Sid zdradza jak ma wyglądać koniec sezonu :D
Drugi już niestety gorszy, piosenka o tym co lubią Gareth i Madalena niezła, ale już ta o pocałunku jakoś mnie nie chwyciła. Mag, będący kiepską kopią Xanaxa, jednorożec (na początku był nawet zabawny) czy kiepska jakość połączenia jakoś mnie nie bawiły. Odcinek ratuje zaskakująca końcówka.

KONIEC SPOJLERA

No i mój główny zarzut - mniej śpiewania (choć pewnie niektórzy zaliczą to na +). W pierwszym sezonie mieliśmy 3 piosenki na odcinek, tu na razie mamy 2. Mam nadzieję, że w następnych odcinkach będzie więcej fajnych utworów. Ale jak by nie było - sezon i tak pewnie obejrzę do końca :D

jakubcjusz

Fajna była ta piosenka Off His Shirt,Kylie dała rade :)

ocenił(a) serial na 10
jakubcjusz

Dobiegamy już do konca sezonu i piosenek jest znacznie wiecej, też sie tym martwiłem. Podejrzewam że piosenka Kylie i piosenka o innej księżniczce miały być analogicznym nawiązaniem do Stand-Up z pierwszego sezonu jednak ani jedna ani druga nie dorównuje tej piosence.

ocenił(a) serial na 9
drucik007

Borzemuj, jakże mi brakowało tego serialu :D Marry Harry, you're gross!

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

Masz rację to bylo piękne. Takiego obrotu sprawy sie nie spodziewałem.

ocenił(a) serial na 10
drucik007

Drugi sezon to mistrzostwo świata. Masa śmiechu, genialne piosenki, 10/10 i mistrzowski rozwój postaci, szczególnie Richarda i jego jaszczurki (która może być smokiem :D). Mówię to już po całym sezonie i mam nadzieje na kolejny cud w postaci 3ciego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
koniu734

I belive in Tad Baker ;D I kocham Króla Ryszarda ;)

ocenił(a) serial na 10
koniu734

Zgadzam się. Tyle radości nie przysporzył mi żaden serial. To bardzo dobrze świadczy o serialu, gdy przy takim krótkim formacie i specyfice musicalowej można było pokazać rozwój każdej postaci w wiekszym lub mniejszym stopniu. Mam szczerą nadzieje, że doczekamy się sezonu 3. Chociaż taki niby spin off też nie byłby złym rozwiązaniem zważywszy na konkretne zakonczenie wątku Galavanta i Izabelli.

ocenił(a) serial na 10
koniu734

Mogę tylko potwierdzić. Dawno żaden serial tak mi się nie spodobał. Piosenki rewelacyjne, masa humoru na każdym kroku, świetny rozwój postaci... Na dwóch ostatnich odcinkach uśmiech z twarzy praktycznie mi nie schodził. Więęęęęęceeeeeeej!

Największym minusem sezonu jest brak możliwości zakupu płyty z muzyką w Europie - szkoda, chciałem chociaż symbolicznie wspomóc twórców, bo zdecydowanie na to zasługują.

ocenił(a) serial na 10
drucik007

Ktoś wie, czy i gdzie da się w Polsce kupić soundtrack do drugiego sezonu?

jakubcjusz

iTunes i Amazon.
Można też nie płacić i pobrać oryginalny soundtrack z sieci.
Jednak to bardzo dobry serial i warto wspomóc twórców kupując soundtrack.

ocenił(a) serial na 10
_Vieslav_

Próbowałem z Itunes'a. Wygląda, że jest tam blokada regionalna, bo nawet mi nie znajduje tego albumu z poziomu aplikacji.

jakubcjusz

Pewnie trzeba zmienić ip na amerykańskie.
Tu masz oryginalny soundtrack, jbc :-)
dropbox(.)com/sh/6w48jcz1ss7ulhe/AABYOaXULh_zyvsazvCKcEJ3a?dl=0

ocenił(a) serial na 8
drucik007

koniec, smutek i żal, oglądalność podła, więc mimo dobrych recenzji i wiernego grona fanów trzeciego sezonu raczej na pewno nie będzie...
mój "czasoumilacz" serialowy :(

ocenił(a) serial na 10
iwonrud

Ostatnio też myślałem, że nie będzie 2 sezonu. A doczekalismy sie takiej świetnej kontynuacji. Może przeniosą się na inną stację. Przypominam, że przez kilka miesiecy sezon drugi też był anulowany a tu taka niespodzianka i powstał.

ocenił(a) serial na 8
harraton

ale drugi miał o wiele gorsze wyniki, więc wygląda to zdecydowanie mniej optymistycznie

ocenił(a) serial na 10
iwonrud

Pierwszy sezon gry o tron mial identyczne wyniki ogladalnosci co drugi sezon galavanta jakoś nie anilowali. Ale wiem, że inna stacja, poerwszy a nie drugi sezon itd. Niemniej nie można być smitnym pesymistą.

ocenił(a) serial na 10
harraton

Hmm... W sumie nie wiedziałem o wynikach Gry o Tron. Ale trzeba też przyznać, że Grze o Tron oglądalność rosła, tymczasem Galavantowi spadała. No ale taka Agentka Carter ma jeszcze gorsze wyniki a i tak się trzyma, więc nadzieja jest. Poza tym ponoć szef ABC lubi ten serial.

Trzymam kciuki za trzeci sezon (i po cichu na Tima Curry w roli DELa :D).

ocenił(a) serial na 10
jakubcjusz

Do niedawna też myslalem, że mogę tylko trzymac kciuki, później uznalem, że zrobie kilka fanartow ale najlepsze co teraz sie dzieje to viral na twitterze, Do ktorego można dołączyć. Link tutaj https://mobile.twitter.com/galavantcentral/media/grid?idx=7&tid=7001773387140546 56 tutaj jest link z viralową karteczką https://www.instagram.com/p/BB7fwINRDYg/ Pomyslalem, że zechcesz się przyłaczyć. Its a good day to reneval! Trzeba miec konto na twitterze ale to zaden problem zalozyć.

A Tim Curry byłby swietny w tej roli.

drucik007

Znakomity drugi sezon, po prostu znakomity. Znów liczę po cichu, że będzie kolejny sezon bo naprawdę aż szkoda byłoby anulowania tej produkcji.

SPOILER

Duet Galavant - Ryszard rządził, bez dwóch zdań. Najbardziej rozbrajał mnie oczywiście Ryszard, który to robił za tego nieogarniętego w drużynie. Niektóre zwroty akcji były świetnie i nie powstydziłaby się ich żadna inna, 'poważna' produkcja telewizyjna. Nowe postacie na plus. Izka jak zawsze piękna. Królowa i Gareth ulubiona para. Świetnie zaaranżowane piosenki. Słowem: wszystko!
btw. "I have a dragon!" xD Jednak zabawa z widzem przez cały sezon, gagi z Ryszardem że ma zwykłe 'zwierzątko' a tutaj taka niespodzianka na koniec, buahaha :D Został Matką Smoków.. tfu, Ojcem Smoków xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones