PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236794}

Gang Misia Yogi

Yogi's Gang
7,2 306
ocen
7,2 10 1 306

Gang Misia Yogi
powrót do forum serialu Gang Misia Yogi

Dobrze, że mogę sobie przypomnieć przygody mojego ulubionych bohaterów z dzieciństwa. Ten serial to zbiór samych gwiazd, które wyszły spod ręki Williama Hanny i Josepha Barbery. Cieszę się niezmiernie, że TVN 7 zdecydowało się wykupić i wyemitować odcinki "Gangu Misia Yogiego". Dzieciaki mają okazję zobaczyć klasykę przez duże "K". Mam tylko ochotę odstrzelić tłumacza za tytuł, a konkretnie za zły dobór przypadka. Powinno być "Gang Misia Yogiego", a nie "Gang Misia Yogi". No i żółta kartka dla lektora za to, że czyta ten tytuł z babolem. Czyżby uznano, że imienia Yogi nie należy odmieniać, bo jest za trudne? Dziwna sprawa. Mogliby też pomyśleć o "Yogim łowcy skarbów". Kilkanaście lat temu emitowali go na Polsacie, ale wykupili tylko 13 odcinków. Co prawda niedawno można było obejrzeć na Boomerangu, ale bez 25 odcinka. Kasy im nie starczyło czy co?

ocenił(a) serial na 8

jak pisze że jest 15 odcinków i na polsacie z lektorem jest a na tvn 7 jak było?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones