PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109891}

Gdzie diabeł mówi dobranoc

Picket Fences
7,0 984
oceny
7,0 10 1 984
Gdzie diabeł mówi dobranoc
powrót do forum serialu Gdzie diabeł mówi dobranoc

Niestety ludzie nie docenili tego serialu a szkoda bo jest cholernie inteligentny. Każdy odcinek odznacza się ciekawą tematyką, autorzy nie boją się poruszac drażliwych tematów. Mamy więc epizody o dyskryminacji i tolerancji, seksie, ludzkich kompleksach i problemach, nawet o religii i sensie egzystencji. Wszystko świetnie zagrane, postaci nadzwyczaj interesujące, różnorodne i wiele z pośród nich prawdziwych indywidualności. Jak dla mnie jeden z najlepszych seriali w historii.

użytkownik usunięty
Lucky_luke

Widzisz, ja chętnie bym go sobie odświeżyła, bo pamiętam tylko, że oglądałam go w podstawówce chyba i że mi się bardzo podobał. :(

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

Faktycznie tematyka odcinków była bardzo szeroka. Najbardziej w pamięci utkwił mi ten, w którym Fyvush Finkel, grający żydowskiego adwokata, powołał na świadka JP2, a sprawa dotyczyła morderstwa popełnionego na geju.

P.S. Serial leciał na TVP2 o 15.10...

matuz1

Zdecydowanie rewelacyjny... Na tyle, na ile pamietam serial, który oglądałem ponad pół życia temu;) A ten żydowski adwokat, Wambaugh, to była chyba moja ulubiona postać. No i Lauren Holly... Ech, lata 90.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones