PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109891}

Gdzie diabeł mówi dobranoc

Picket Fences
7,0 984
oceny
7,0 10 1 984
Gdzie diabeł mówi dobranoc
powrót do forum serialu Gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisy.

ocenił(a) serial na 8

Proszę tu pisać jakby ktoś miał jakiś info, lub chęci stworzenia napisów. Nigdzie tego serialu nie powtarzają, w internecie nie znalazłem nawet wersji z lektorem, a wydania DVD raczej się nie doczekamy. Jest tylko wersja z oryginalną ścieżką dialogową.

Zygfryd666

Ja miałabym chęci przetłumaczenia ścieżki dialogowej do tego serialu, bo bardzo go lubię, tylko potrzebuję pewnych wskazówek i ścieżki dialogowej. Już wyjaśniam. Do tej pory przetłumaczyłam kilkanaście książek, ale nigdy napisów do seriali. Jakbym miała ścieżkę dialogową to nie ma problemu pod względem językowym, tylko nie wiem jak potem poustawiać te napisy odpowiednio. Pozdrawiam!

pau_dau

Napisz do mnie na filmwebie, jestem nowym użytkownikiem i nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych.

pau_dau

Jak się skończyła wasza współpraca?Bardzo chętnie bym obejrzała ten serial?Jak go można zdobyć?

pau_dau

ja takze moglbym sprobowac zrobic napisy (czytaj: przetlumaczyc), jak ktos ma chec, aby je pozniej dopasowac, to prosze dac znac

skypendrive

problem w tym, że nie mamy gotowych dialogów, trzeba by tłumaczyć ze słuchu, ja osobiście nie mam na to czasu, ale jakby ktoś skombinował skądś dialogi to proszę o kontakt :) może Ty, skypendrive masz większe czasowe możliwości, pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones