PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 714
ocen
7,8 10 1 9714
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

Cudowny

ocenił(a) serial na 10

Jak opisać w skrócie serial? Bajka dla dorosłych. Zauroczyłam się tym serialem od 1 odcinka. Nie przeszkadzały mi nawet wstawki gdzie główni bohaterzy śpiewali (nie przepadam za musicalami). Można wybaczyć, ponieważ fabuła serialu jak i jego realizacja to bajka więc śpiew jak najbardziej pasował do całości. Pełno nasyconych barw, pysznie wyglądających ciast. Wątki detektywistyczne. Miłość głównych bohaterów taka czysta i wyjątkowa ukazująca,że miłość to nie tylko bliskość fizyczna. Ale Amerykanie nie docenili za mało gołych latających pośladków i silikonu. Szkoda,że później tak szybciutko zakończyli nie wyjaśniając do końca paru spraw. Pomimo wszystko polecam bo warto.

ocenił(a) serial na 10
daria530

A najśmieszniejsze, że gdyby się uprzeć to mógłby być horror.

Nie wyobrażam sobie oglądać ten serial po traumatycznych przeżyciach.

Po uczestniczeniu w jakiejś katastrofie czy ataku terrorystycznym.

W chwili refleksji jednak mnie ta siła ukazania w odpowiedni sposób wielu spraw prowokuje do wystawienia temu filmowi 11. Tylko nie mogę.

A bajki Grimmów podobno były w oryginale bardzo "krwawe".

ocenił(a) serial na 10
ArchieIl

W 100% się zgadzam z Tobą :)

ocenił(a) serial na 10
daria530

Wspaniałe w tym serialu jest to, że większość ról drugoplanowych jest zwyczajnie genialna.

Te postaci zachwycają.

To jak wejście do galerii sztuki gdzie główne eksponaty wcale nie są najwspanialsze, a w pewnym sensie patronują wszystkim "dziełkom" wymieniającym się obok co odcinek.

Nie wiem jak opisać ten efekt ale prawie każdy odcinek ma wspaniałe charaketrystyczne role urzekające swoją odrębnością.

Nawet prostacki Lewus Lem spotyka cudownie wpasowaną w młyn Elsitę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones