PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 716
ocen
7,8 10 1 9716
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

mi sie nie podoba, nie wiem... może dlatego że wole bardziej mroczne seriale typu dexter. w kazdym badź razie przy drugim odcinku nie moglam sie doczekać końca :/

użytkownik usunięty
imra46

Bo od Pushing Daisies nie należy wymagać tego co od Dextera... ;> Na pewno nie Stokrotki nie są tak tajemnicze jak wspomniany Dexter, Lost, czy inne nieco bardziej intrygujące seriale, ale w tym ich urok - właśnie w tej słodkości i nieco lżejszemu wydźwiękowi. A czy ktoś woli obejrzeć pięć odcinków zagadkowego kryminału i dla rozluźnienia jeden PD, czy odwrotnie, to już zależy od gustu danej osoby :)

ocenił(a) serial na 9

A ja uwielbiam Dextera i jestem pod wrażeniem pilota Stokrotek...
:P

ocenił(a) serial na 8
imra46

A ja uwielbiam zarówno Dextera, jak i Pushing Daisies, oba te seriale są rewelacyjne, kżdy na swój sposób ;)

ocenił(a) serial na 10
imra46

tez lubie dextera, co wogole mi nie przeszkadza delektowaniem sie stokrotkowym humorem :>
wiecej otwartosci na rozne gatunki ;)

ocenił(a) serial na 9
imra46

To nie jest serial dla wszystkich, a ta uwaga w żaden sposób nie ma na celu obrażania Cię. "... Stokrotki" po prostu można polubić, albo też nie i nikogo do nich nie ma sensu przekonywać na siłę. :)

Jak już się licytujemy - "Dr House", "Dexter", "Z archiwum X", "Zagubieni" i "Gdzie pachną stokrotki". Pasują do tej grupy jak ketchup do ciasta. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones