PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427201}

Generation Kill: Czas wojny

Generation Kill
7,9 11 762
oceny
7,9 10 1 11762
Generation Kill: Czas wojny
powrót do forum serialu Generation Kill: Czas wojny

Co w ludziska gadacie...

ocenił(a) serial na 9

No cóż. Kolejny offtop, ale ja też się chcę wypowiedzieć o filmie^^ Tak więc nie rozumiem komentarzy w stylu: "mało akcji", "nic się nie dzieje" itp itd etc.
Pytanie nr 1. A co ma się dziać? Dzieje się dużo! Dzięki tym wszystkim odcinkom widać prawdziwe oblicze wojny. Nie terminatora który zabija strzelając z biodra 20 typa, z czego żaden go nie trafił. Akcji jest tyle, ile ma być i na ile pozwoliła książka, na której oparty jest film.

Powiem szczerze, że też się rozczarowałem po oglądnięciu 2 odcinków, bo początek zapowiadał się na film pełen akcji. Dlaczego oglądałem? Za humor! Pierwszy odcinek pausowałem z 6 razy, żeby się wyśmiać;] Do tego na ekranie oddano doskonale psychikę żołnierzy i ich stan emocjonalny.

Film podobał się nawet mojej dziewczynie, z którą razem oglądałem wszystkie odcinki. Do tego na końcówce łzy stanęły mi w oczach, ale się nie rozpłakałem - chłopaki nie płaczą:P

Pytanie nr2. Komu się nie podobał motyw, gdzie Maryni dostali listy od dzieci, albo gdzie pytali o "czołgi" (A Arabus dalej swoje dubidi du da!)? xD Jak komuś się nie podoba, to niech nie ogląda. Dla mnie ta seria kopie dupę. Warto przynajmniej oglądnąć za sam humor;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones